Reklama
placeholder
News

Billie Eilish dokonała COMING OUTU. Potwierdziła domysły fanów

Billie Eilish dokonała COMING OUTU. Potwierdziła domysły fanów

fot. youtube: Billie Eilish

Reklama
Reklama
placeholder

Billie Eilish oficjalnie dokonała coming outu. Wokalistka odniosła się do swojego niedawnego wywiadu w rozmowie z Variety. 

Billie Eilish poruszyła temat swojej orientacji seksualnej na początku listopada 2023 roku. Wokalistka udzieliła wtedy wywiadu dla magazynu Variety, w którym wyznała, że podobają jej się kobiety, ale nigdy nie była w stanie nawiązać z nimi dobrego kontaktu. Przyznała też, że bywa onieśmielona ich obecnością i pięknem. Po tym, jak wywiad ukazał się w specjalnym wydaniu magazynu Variety zatytułowanym Power of Women, Billie Eilish nie odniosła się do swojej orientacji seksualnej w mediach społecznościowych. Niedawno miała jednak okazję dokonać coming outu podczas wywiadu na czerwonym dywanie. 

Billie Eilish wyznaje, że nigdy nie czuła się kobietą. Wspomniała o swojej orientacji >>

Billie Eilish: wokalistka dokonała COMING OUTU 

W sobotę 2 grudnia Billie Eilish pojawiła się na evencie Variety o nazwie Hitmakers. Podczas rozmowy z jedną z dziennikarek wokalistka odniosła się do swojego niedawnego wywiadu dla magazynu. Wielu fanów wokalistki zaczęło domyślać się w mediach społecznościowych, że wyznanie o tym, że podobają jej się kobiety, było jednoznaczne z jej coming outem.

Billie Eilish ostro do krytyków swojego wyglądu. 'Byłam totalnie ZNISZCZONA' >>

W trakcie wywiadu na czerwonym dywanie Billie Eilish wyznała jednak, że nigdy nie zamierzała wykonywać ''wielkiego gestu coming outu''. Dodała też, że już podczas udzielania wywiadu dla magazynu była przekonana, że jej fani byli świadomi tego, jakiej jest orientacji seksualnej:

Czy to nie było oczywiste? Nie zdawałam sobie sprawy, że ludzie o tym nie wiedzą. Nie za bardzo chce mi się w to wierzyć. Myślę sobie: ''Dlaczego nie możemy po prostu istnieć?'' Robiłam tak przez długi czas i po prostu o tym nie mówiłam [o orientacji seksualnej]. Zobaczyłam ten artykuł i pomyślałam: ''Och, chyba właśnie dokonałam coming outu”. To dla mnie ekscytujące, bo okazało się, że ludzie o tym nie wiedzieli, ale fajnie, że już wiedzą. Wolę dziewczyny. 

Na wydarzeniu Hitmakers Billie Eilish odebrała również nagrodę w kategorii Piosenka Filmowa Roku za utwór do filmu Barbie pod tytułem What Was I Made For, który nagrała wraz ze swoim bratem, Finneasem. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama