Reklama
placeholder
News

Billie Eilish wyznaje, że nigdy nie czuła się kobietą. Wspomniała o swojej orientacji

Billie Eilish wyznaje, że nigdy nie czuła się kobietą. Wspomniała o swojej orientacji

fot. YouTube/ Billie Eilish/

Reklama
Reklama
placeholder

Billie Eilish zwierzyła się z tego, że nigdy nie czuła się kobietą. W ostatnim wywiadzie opowiedziała więcej o swoim prywatnym życiu i m.in. o seksualności. Zdradziła też więcej o tym, jak postrzega siebie samą. Czy piosenkarka uważa się za atrakcyjną?

Billie Eilish ma nowy, duży tatuaż na plecach. Co przedstawia? >>

Billie Eilish o swojej kobiecości i orientacji seksualnej

Światowej sławy gwiazda przyznała w nowym wywiadzie dla Variety, że przez długi czas zasłaniała się luźnymi ubraniami, ponieważ nie była do końca przekonana do swojego wyglądu. Gdy zrezygnowała z ukrywania się za warstwami materiału, zauważalna była też jej większa pewność siebie. Przypominamy, że przemiana stylu piosenkarki miała miejsce w 2021 roku. Wtedy też Billie Eilish zaskoczyła fanów pierwszy raz, publicznie zrzucając z siebie oversizowe bluzy i spodnie w ramach popularnej sesji dla Vogue'a. 21-latka zwierzyła się niedawno też z tego, że nigdy nie czuła, by była osobą, która mogłaby wywoływać pożądanie.

Szczerze mówiąc, nigdy nie czułam się kobietą. Nigdy nie czułam się pożądana. Nigdy nie czułam się kobieca. Muszę przekonywać samą siebie, że jestem ładną dziewczyną.

Billie Eilish ostro do krytyków swojego wyglądu. 'Byłam totalnie ZNISZCZONA' >>

Piosenkarka była bardzo otwarta w rozmowie i wyjawiła, że podobają jej się dziewczyny, ale nigdy nie potrafiła nawiązać z nimi dobrego kontaktu. Dodatkowo w tworzeniu jakiejkolwiek znajomości na romantycznym poziomie nie pomaga jej fakt, że czuje się onieśmielona ich obecnością i pięknem.

Bardzo kocham kobiety. Kocham je jako ludzi. Przyciągają mnie jako ludzie. Naprawdę mnie pociągają. 

Pociągają mnie fizycznie, ale jestem nimi onieśmielona, ich pięknem i obecnością.

O orientacji seksualnej artystki było kilka lat temu bardzo głośno, ponieważ niektórzy fani uważali, że ukrywała ona swoje prawdziwe preferencje. Billie Eilish już wcześniej oznajmiła, że wspiera grupę LGBTQ+, a nawet wymownie tańczyła z kobietami w teledysku do swojej piosenki Lost Cause. Fani uznali to za jednoznaczne potwierdzenie, że jest zainteresowana płcią piękną i w dużej mierze zaatakowali piosenkarkę, gdy zaczęła spotykać się z mężczyzną, a konkretnie z Matthew Tylerem Vorce’em. Niektórzy stwierdzili, że dla zwiększenia zasięgów i uznania Billie Eilish pozycjonuje się na lesbijkę i odwrócili się od niej i jej twórczości. W czasie wielkich spekulacji na temat spraw sercowych artystki powstał nawet dedykowany jej hasztag #youlikegirls.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama