Reklama
placeholder
News

Billie Eilish ostro do krytyków swojego wyglądu. 'Byłam totalnie ZNISZCZONA'

Billie Eilish ostro do krytyków swojego wyglądu. 'Byłam totalnie ZNISZCZONA'

fot. instagram.com/billieeilish/

Reklama
Reklama
placeholder

Billie Eilish to amerykańska piosenkarka, która od zawsze lubi zakładać oryginalne stroje. 21-latka jakiś czas temu zmieniła całkowicie swój styl ubierania się, co spotkało się z krytyką niektórych fanów. Piosenkarka opowiedziała na negatywne komentarze na swoim InstaStories.

Billie Eilish: Katy Perry odmówiła współpracy. Teraz żałuje >>

Billie Eilish - styl ubioru

21-letnia Billie Eilish, od początku swojej kariery, kojarzona była ze swobodnym, workowatym stylem i oversizowymi częściami garderoby. Wszystko zmieniło się za sprawą odważnej sesji zdjęciowej z jej udziałem, widniejącej na okładce magazynu Vogue w maju 2021 roku. Artystka pokazała się na fotografiach w nowym, bardziej kobiecym wydaniu, zakładając różowy gorset i prześwitujące, koronkowe materiały.

Przedtem wiele osób miało zarzuty do jej stylu, komentując go jako zbyt niedbały i chłopięcy, jak na młodą kobietę. Na przestrzeni lat Billie przeszła ogromną metamorfozę i zmianę image'u. Pod nowymi postami Eilish, gdzie piosenkarka odkrywa więcej ciała, pojawiają się negatywne, krytyczne opinie. Okazuje się, że w nowym wydaniu artystka nadal nie spełnia oczekiwań internautów.

Sunrise 2023: kto wystąpi w Kołobrzegu? Nowe ogłoszenia! [PROGRAM, LINE-UP] >>

Billie Elilish - krytyka ubioru

W maju 2023 roku Billie dodała na swój profil na Instagramie filmik przedstawiający ją w krótkiej koszulce i spodniach z niskim stanem, typu "low rise". Na wideo piosenkarka przybliża się do kamery, odsłaniając brzuch i prezentując lepiej tatuaż smoka znajdujący się po prawej stronie jej miednicy.

Zdania fanów są podzielone: jedni są dumni z tego, że Billie dostrzega potencjał swojego wyglądu i czuje się komfortowo we własnej skórze, drudzy wytykają jej fakt, że wiele lat zwracała uwagę na seksualizowanie i uprzedmiotowianie kobiet, a teraz "sprzedaje" swoje ciało w sieci.

Odfollowujcie ją ludzie

Czemu? Jesteś zbyt młoda na bycie tak seksowną 

Co to jest

Trochę żałosne to teraz

nie, ty nie jesteś billieeilish

ubieranie się kobieco to jedna sprawa, ale ona wygląda jak kolejna dzi*ka z Hollywood

TIDAL Live: nowa funkcja aplikacji zaprezentowana na Domówce z gwiazdami >>

Billie Eilish - krytyka ubioru. Komentarz piosenkarki 

28 maja Billie Eilish postanowiła odpowiedzieć hejterom na wyzwiska i krytykę jej nowego stylu, komentując sytuację na swoim InstaStories. Piosenkarka odniosła się również do początków swojej kariery i tego, że w przeszłości nieustannie spotykała się z uwagami na temat jej zbyt chłopięcego stylu. Przyznała, że ludziom nie da się dogodzić, a takie uwagi potrafią zniszczyć człowieka.

Przez pierwsze 5 lat mojej kariery byłam totalnie ZNISZCZONA przez was, głupcy, za bycie chłopięcą. (...) Ciągle mówiono mi, że byłabym gorętsza, gdybym zachowywała się jak kobieta.

A teraz, kiedy czuję się wystarczająco komfortowo, by nosić cokolwiek choć trochę kobiecego lub dopasowanego, "ZMIENIŁAM SIĘ" i "jestem sprzedajna"… „ co się z nią stało”.
"OMG TO NIE JEST TA SAMA BILLIE, ona jest taka jak reszta" bla bla… jesteście prawdziwymi idiotami.
KUPA ŚMIECHU. (...) POZWÓLCIE KOBIETOM ŻYĆ!!

Jak wam podoba się teraźniejszy styl Billie Eilish?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama