News

Billie Eilish – nowa płyta Happier Than Ever już jest! [TRACKLISTA]

Billie Eilish – nowa płyta Happier Than Ever już jest! [TRACKLISTA]

Fot. materiały prasowe

Billie Eilish wydała drugą płytę. Wyczekiwany album Happier Than Ever jest dostępny od 30 lipca 2021 roku we wszystkich serwisach cyfrowych.

Billie Eilish – książka O sobie. Co w niej znajdziemy? [ZDJĘCIA] >> 

Billie Eilish – Happier Than Ever

Swój najnowszy krążek artystka napisała wspólnie z Finneasem O’Connellem. Brat Billie Eilish jest także producentem wydawnictwa.

Na Happier Than Ever znalazło się 16 utworów. Eilish śpiewa m.in. o rozwoju, stawaniu się kobietą i związkach. Artystka prezentuje się w delikatnej, eleganckiej i bardzo dojrzałej odsłonie. W następcy debiutanckiego WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? można dostrzec inspiracje gwiazdami starego Hollywood.

Pierwszym singlem zapowiadającym drugi album Billie Eilish był Your Power. Piosenka zadebiutowała na 10. miejscu Billboard Hot 100, a w ciągu dwóch tygodni od premiery zgromadziła ponad 150 milionów streamów.

Na początku czerwca do serwisów cyfrowych trafiła kolejna zapowiedź płyty, utwór Lost Cause, a miesiąc później swoją premierę miał singiel NDA. Powstał do niego mroczny i widowiskowy teledysk wyreżyserowany przez samą Billie Eilish.

Billie Eilish: Świat lekko zamglony – film o artystce już dostępny! >> 

Na początku 2021 roku wokalistka zdobyła dwie nagrody Grammy: za Nagranie roku (everything i wanted) oraz Najlepszy utwór napisany do medium wizualnego (No Time To Die). W lutym na Apple TV+ odbyła się premiera filmu dokumentalnego Billie Eilish: świat lekko zamglony w reżyserii R.J. Cutlera.

Trzy miesiące później do sprzedaży trafił książkowy debiut artystki - O sobie - czyli zachwycająca wizualna opowieść o życiu gwiazdy. Fani w książce mogą oglądać setki niepublikowanych wcześniej zdjęć osobiście wybranych przez 19-latkę.

3 września 2021 roku na Disney+ pojawi  się wyjątkowy film koncertowy Billie Eilish – Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles.

Billie Eilish: film koncertowy na Disney+. Jest zwiastun! >> 

Billie Eilish – Happier Than Ever – lista utworów

 1. Getting Older
 2. I Didn’t Change My Number
 3. Billie Bossa Nova
 4. my future
 5. Oxytocin
 6. GOLDWING
 7. Lost Cause
 8. Halley’s Comet
 9. Not My Responsibility
 10. OverHeated
 11. Everybody Dies
 12. Your Power
 13. NDA
 14. Therefore I Am
 15. Happier Than Ever
 16. Male Fantasy

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.