News

Billie Eilish zmieniła wizerunek i straciła fanów. Broni jej Madonna

Billie Eilish zmieniła wizerunek i straciła fanów. Broni jej Madonna

fot. Instagram.com/billieeilish

Billie Eilish przeszła metamorfozę i straciła wielu fanów. Po stronie 19-letniej artystki stanęła Madonna.

Blanka Lipińska szczerze o swojej orientacji seksualnej. Fan zapytał, czy ją zmieniła >> 

Na początku swojej kariery, Billie Eilish słynęła z luźnych, zakrywających ciało stylizacji. Wiosną 2021 roku zaskoczyła wszystkich, pozując do okładki brytyjskiego wydania Vogue’a w bieliźnie i gorsecie. Jej post ze zdjęciem zdobył milion polubień w zaledwie kilka minut.

Wokalistka wiele razy podkreślała, że to jak wygląda, odzwierciedla jej osobowość. Mówiła, że aktualnie czuje się kobieco, a jej przemiana to odzwierciedlenie indywidualności i niezależności.

Piosenkarka pojawiła się w bardzo kobiecej stylizacji na MET Gali 2021. Eilish w sukni od Oscara de la Renty wyglądała jak gwiazda Hollywood.

Billie Eilish straciła fanów

Niedawno w wywiadzie dla magazynu Elle Billie Eilish powiedziała, że niektórzy fani od niej odeszli po tym jak zaczęła wyglądać inaczej.

Billie Eilish w bieliźnie. Takiej sesji jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA] >> 

Straciłam 100 tysięcy fanów dlatego, że pokazałam biust. Ludzie przyzwyczaili się do mojego dawnego stylu, ale taka reakcja na zmianę jest uwłaczająca. Ludzie boją się dużych piersi – stwierdziła.

19-latka dodała, że czasem zastanawia się nad tym czy to co na siebie włoży, nie zostanie źle odebrane przez publiczność.

Billie Eilish postanowiła zmienić wygląd, żeby być bardziej anonimową. Jak sama zauważyła, kiedy nosiła kolorowe włosy, nie mogła przejść niezauważona.

Young Leosia to wschodząca gwiazda rapu? Ma 23 lata i wsparcie Żabsona >> 

O przemianie Billie Eilish, Elle rozmawiało z Madonną. Artystka powiedziała:

Problem jest w tym, że nadal żyjemy w bardzo seksistowskim świecie, w którym kobiety są szufladkowane. Jesteś albo dziewicą, albo dzi**ą. Powinnyśmy móc ubierać się w dowolny sposób. Gdyby Billie była mężczyzną, nikt by o tym nie pisał.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.