News

Blanka Lipińska o obecnych relacjach z Baronem. „To ja go sobie uwiodłam”

Blanka Lipińska o obecnych relacjach z Baronem. „To ja go sobie uwiodłam”

Fot. screen Instagram.com/alekbaron

Blanka Lipińska zdradziła jak obecnie wyglądają jej relacje z Baronem. Autorka powieści z serii 365 Dni ponownie skomentowała wpis Ewy Minge.

Ewa Minge ostro o Baronie. Blanka Lipińska zareagowała >> 

Ewa Minge komentuje rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Niedawno Ewa Minge opublikowała post, w którym skomentowała rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona. Projektantka nie szczędziła ostrych słów gitarzyście Afromental, stwierdzając m.in., że „uprawia marketing przy okazji seksu”.

Na wypowiedź Minge zareagowała Blanka Lipińska. Na InstaStory stwierdziła, że nie zgadza się z jej zdaniem i zaznaczyła, że „nie pozwoli nigdy na to, aby obrażać jej przyjaciół i rodzinę”.

Po jakimś czasie Ewa Minge dodała kolejny wpis na Instagramie, w którym przyznała, że nie powinna komentować publicznie życia pisarki.

(…) Uważam, że popełniłam błąd nie zakładając, iż komentarz mój zostanie wyłuskany z przestworzy internetu i zaboli @blanka_lipinska. Nie powinnam komentować w sieci życia Blanki i było to słabe, potrafię się przyznać. Przy stole wśród przyjaciół bym powtórzyła tezę, która może być oczywiście mylna. Jako „koleżanka” dwa razy starsza, która naraziła się broniąc twórczości wyżej wymienionej, podpowiem życzliwie. Jeżeli wyświetlamy telenowelę na telebimach, to załóżmy, że widzowie będą ja komentować. Nie można oczekiwać ciszy przy porażce, a szumu przy sukcesie. Idzie to w parze. (…)  Pani Blanko, życzę z serca happy endu, bo taka już jestem, wszystkim dobrze życzę (...) – czytamy.

Blanka Lipińska pozbyła się prezentu od Barona. Powód przeraża >> 

Niedługo później Blanka Lipińska odniosła się do posta projektantki: 

Pani Ewo, mnie nic nie boli w Pani komentarzu, bo Pani zdanie w tej sprawie jest dla mnie kompletnie nieistotne, a wręcz zbędne. (...) Ale skoro znowu na forum porusza Pani temat, to pozwolę sobie powiedzieć, iż uważam, że wypowiadając się publicznie w tak krzywdzącym tonie o Aleksandrze, powinna Pani serdecznie przeprosić jego. Czytając Pani wcześniejsze podłe i zgorzkniałe słowa, mogę tylko powiedzieć, że większej głupoty i echa gawiedzi nie widziałam dawno... I kogo, jak kogo, ale Pani o to nie podejrzewałam. Właśnie dlatego, że publicznie i niesprawiedliwie doznała Pani tylu upokorzeń (…).

Blanka Lipińska o relacjach z Baronem

Blanka Lipińska opublikowała screen komentarza na profilu Ewy Minge na swoim InstaStory i opisała jak po rozstaniu wyglądają jej relacje z ex. Jak się okazało, para nadal się przyjaźni.

To wszystko co miałam do powiedzenia Pani Minge. I żeby ukrócić te spekulacje i teorie na temat mój i @alekbaron… skoro tak bardzo to niektórych interesuje. "Niestety" nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. Robienie ze mnie ofiary wykorzystanej przez "bawidamka". Ludzie serio? Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, nie on mnie. Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy siebie, a nawet… WIDUJEMY. (…) Temat jest zakończony. Ciąg dalszy nie nastąpi – czytamy w jej relacjach.

Blanka Lipińska opisuje relacje z Baronem. Muzyk komentuje

Sam Aleksander Baron długo nie odnosił się do całej sprawy, jednak niedawno udostępnił na swoim profilu InstaStory Blanki Lipińskiej i dodał:

Blanka wypowiedziała się za nas oboje. Dziękuję. Wysyłam Wam światło.

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? „Są rzeczy, które trudno wybaczyć” >> 

Myślicie, że temat został wyczerpany? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.