News

Ewa Minge ostro o Baronie. Blanka Lipińska zareagowała

Ewa Minge ostro o Baronie. Blanka Lipińska zareagowała

instagram.com/eva_minge/alekbaron/blanka_lipinska/

Ewa Minge wypowiedziała się ostro o Baronie. Na ten komentarz szybko zareagowała Blanka Lipińska. O co poszło?

Związek Blanki Lipińskiej i Barona był zaskoczeniem dla wielu osób. Para niespodziewanie zaczęła spotykać się w lutym. Zakochani chętnie dzielili się wspólnie spędzonym czasem ze swoimi obserwatorami. Jednak związek nie przetrwał i celebryci rozstali się na początku października.

Friz oświadczy się Wersow?! "Mam zamiar się zaręczyć" >>

Ewa Minge o Baronie: Odpowiedź Blanki Lipińskiej

Podczas trwania związku Lipińskiej i Barona codziennie mogliśmy być świadkami ich uczucia. Autorka bestsellerowej książki 365 dni lubiła także podsycać plotki i oprócz relacji na InstaStory wstawiała zdjęcia ze swoim chłopakiem. Bez wątpienia ich związek był bardzo medialny.

Chociaż para rozstała się prawie dwa miesiące temu, to nadal znajdują się osoby, które komentują tę relację. Swoją opinię postanowiła wyrazić Ewa Minge. Projektantka używając ostrych słów opisała Barona.

Baron uprawia marketing przy okazji seksu. Nie rozumiem, jak można się w nim zakochać, ale jestem pewna, że nie problem go pozyskać. Warunek, sukces większy, jak jego choćby chwilowy, gorące nazwisko, do którego przyklejenie się wydłuży... dredy. Byłam pewna, że tak się skończy, a dziewczyny szkoda, po ludzku... złamane serce i oprzytomnienie, że było się narzędziem marketingowym musi boleć... cholernie – możemy przeczytać. 

Maja Hyży nago w ciąży. Pozuje z partnerem >>

Celebrytka nie pozostawiła tej wypowiedzi bez swojego komentarza. Blanka Lipińska szybko napisała odpowiedź, którą opublikowała na swoim InstaStory.

Pani Evo Minge, dziękuje za troskę, ale mając komplet informacji na temat, na który się pani wypowiada, nie zgadzam się z niczym, co tu pani napisała odpowiedziała.

Jakiś czas później Lipińska postanowiła dodać od siebie jeszcze jedno zdanie, które również mogliśmy usłyszeć na InstaStory.

Nie pozwolę nigdy na to, aby obrażać moich przyjaciół i moją rodzinę – zapewniła.

Wygląda na to, że celebrytka i muzyk mają ze sobą dobre relacje. Baron dotychczas nie odniósł się do komentarza Ewy Minge.

Maffashion i Sebastian Fabijański planują ślub? Skomentowali plotki >>

Myślicie, że Blanka słusznie zareagowała na komentarz o Baronie?

[AKTUALIZACJA, 23.11.2020, 14.00] 

Ewa Minge odniosła się do wypowiedzi Blanki Lipińskiej, a autorka 365 Dni po raz kolejny skomentowała słowa projektantki. Zdradziła też jak wyglądają jej relacje z Baronem. Muzyk Afromental również skomentował całą sprawę na InstaStory. Przeczytacie o tym w naszym artykule. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.