News

Koniec 365 Dni. Blanka Lipińska kończy serię, zapowiada nowy erotyk

Koniec 365 Dni. Blanka Lipińska kończy serię, zapowiada nowy erotyk

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska kończy serię 365 Dni. Dla fanów jest jednak też dobra wiadomość. Autorka zapowiedziała nowy erotyk!

365 Dni: to on zagra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna? >> 

Blanka Lipińska wydała swoją debiutancką książkę w 2018 roku. 365 Dni bardzo szybko stało się bestsellerem. Niedługo później na rynku pojawiły się kolejne części historii Massimo i Laury – Ten Dzień oraz Kolejne 365 Dni i też odniosły ogromny sukces.

Kontrowersyjne powieści zostały wydane za granicą. Pojawiły się na rynku w ponad trzydziestu krajach.

Na 2022 rok zaplanowane są premiery dwóch kolejnych filmów na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Przypomnijmy, że pierwsza z trzech ekranizacji – 365 Dni – weszła do kin w 2020 roku. Produkcja jest dostępna na Netflixie.

Blanka Lipińska kończy 365 Dni

Autorka opublikowała post na Instagramie, którym oficjalnie zamknęła etap 365 Dni. Jak sama napisała, zrealizowała plan.

Bardzo bałam się tej chwili… Już dwa lata temu kiedy zaczynaliśmy kręcić pierwszą cześć, ja myślałam o dzisiejszym dniu. Chciałam by nigdy nie nadszedł… ale jest. Cóż… wszystko co ma początek, musi mieć i koniec. Dziś zamykam etap "365 Dni". Wszystko co miałam zrobić w związku z tą historią, zrobiłam. Na wszystko dałam sobie trzy lata i dokładnie trzy lata minęły. Jeśli ktoś jest zawiedziony, przykro mi, wszystkich nie zadowolę, nie ma takiej możliwości. "365 Dni" to przede wszystkim książki, częściowo przeniesione na ekran. Moja i TYLKO moja historia zapisana jest na kartkach w trzech tomach (…) – czytamy.

365 Dni jednym z najpopularniejszych filmów na świecie w rankingu Netflixa! >> 

Blanka Lipińska podziękowała wszystkim, którzy razem z nią pracowali nad serią:

(…) DZIĘKUJĘ! Dziękuję produkcji, aktorom, całemu teamowi tworzącemu serię "365". Kochani, wspólnie zrobiliśmy coś, co nie udało się nikomu w tym kraju! Niech nas krytykują, niedocenianą, drwią… a później niech spróbują powtórzyć sukces, za którym stoimy! Będzie mi Was wszystkich bardzo brakować, bo czy chciałam, czy nie staliście się dla mnie rodziną. Nie żegnam się… mówię DO ZOBACZENIA!

Blanka Lipińska – nowy erotyk

Blanka Lipińska nie kończy przygody z filmem. Zdradziła, że napisała już kolejny scenariusz do erotyku.

Ten Dzień: Kamil Lemieszewski zagrał w drugiej części 365 Dni >> 

Ale to właśnie film stał się dla mnie nową, wielką miłością, którą planuje pielęgnować. Dlatego drżyjcie krytycy, bo otóż otworzyłam kinematograficzną puszkę Pandory. Tak, napisałam już nowy scenariusz! Tak, będzie to kolejny erotyk! – napisała.

Jesteście go ciekawi?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.