News

Blanka Lipińska o swoich piersiach: „Szczurze ryjki”

Blanka Lipińska o swoich piersiach: „Szczurze ryjki”

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska opowiedziała w wywiadzie o swoich piersiach. Autorka 365 Dni nazwała je… „szczurzymi ryjkami”. Dlaczego?

Czy warto obejrzeć 365 dni? Sprawdzamy opinie >> 

Blanka Lipińska – operacje plastyczne

7 lutego 2020 roku do kin wszedł film 365 Dni, który nakręcono na podstawie debiutanckiej powieści Blanki Lipińskiej. W pierwszym polskim erotyku, który jest nazywany połączeniem Ojca Chrzestnego oraz 50 Twarzy Greya, w rolach głównych wystąpili Michele Morrone oraz Anna Maria Sieklucka.

Po premierze filmu 365 Dni Blanka Lipińska udziela wielu wywiadów. Pisarka jest pytana nie tylko o swoją pracę zawodową, lecz także o operacje plastyczne, do których otwarcie się przyznaje. Niedawno w rozmowie z dziennikarzem portalu FAKT24.PL Lipińska opowiedziała m.in. o tym, że wydłużyła sobie brodę, zrobiła botoks, wyszczupliła twarz oraz powiększyła piersi. Pisarka mówiła, że przed zabiegiem jej biust wyglądał jak… „szczurze ryjki”.

Blanka Lipińska i Laura z 365 Dni w prawie takiej samej sukience na premierze. To nie przypadek >> 

(…) No więc zrobiłam sobie piersi, bo stwierdziłam, że chcę. No wiesz, jeśli ja miałam A-, czyli tak naprawdę push-up był tej grubości, to było smutne. To oszustwo. Poza tym, ściągasz potem, a tam takie dwa „szczurze ryjki” (…). „Szczurze ryjki”, moi koledzy tak zawsze na nie mówili, bo ja zawsze się opalałam topless (…) – powiedziała.

Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy nie biegnę ... ...to mam wrażenie, że się cofam.

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Że masz prawo oceniać, pytać, nakazywać ? Co o mnie wiesz? Dlaczego mam dać Ci cześć siebie, zarezerwowaną dla bliskich ? Dlaczego miałabym Ci zaufać, nie znam Cię, nie wiem kim jesteś, a mam pozwolić Ci dotknąć najgłębszych zakamarków we mnie ? Wiesz czym jest odpowiedzialność ? Kiedy wchodzisz w czyjeś życie stajesz się jego częścią. Kreujesz je, zmieniasz...podarujesz odpowiedzialność nieznajomemu ? Pozwolisz mu decydować ? Dasz mu dostęp, bo powiedział, że chce ? Bo go to interesuje... Nie wyciągaj ręki po coś, na co nie jesteś gotów! Bo za blaskami zawsze snują się cienie...

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Dobry Świecie 🤘🏼 ...właśnie zaczynam najfajniejszy i najbardziej kreatywny czas swojego życia 🎥

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj