News

Blanka Lipińska dostała niemoralną propozycję od fana. Odpowiedziała

Blanka Lipińska dostała niemoralną propozycję od fana. Odpowiedziała

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska pokazała wiadomość jaką wysłał jej jeden z fanów. Mężczyzna złożył jej niemoralną propozycję. Autorka serii 365 Dni odpowiedziała.

Kim jest Julia Fox? To nowa dziewczyna Kanyego Westa >>

Blanka Lipińska niedawno po raz kolejny wyjechała do Meksyku. Mimo wakacji, gwiazda nie zapomina o swoich obserwatorach i dzieli się z nimi relacjami na Instagramie. W jednej z nich autorka erotycznych powieści pokazała wiadomość jaką otrzymała od „wielbiciela”.

Blanka Lipińska pokazała wiadomość od fana. Odpowiedziała na propozycję

Mężczyzna, przedstawiający się jako „bogaty przedsiębiorca działający w branży transportowej”, napisał, że szuka „atrakcyjnej, młodej i dyskretnej przyjaciółki do miłego spędzania czasu raz-dwa razy w miesiącu”.

(…) Co dwa tygodnie przylatuję regularnie służbowo do Polski, do Warszawy. Mam tu własne mieszkanie. Gdybyś była zainteresowana moją propozycją, mogę zaoferować ci 5000 za 2-3-godzinne spotkanie. Możliwy stały układ. W razie czego, daj znać – dodał biznesmen.

Smolasty szczerze o relacji z Oliwką Brazil. Co ich łączy? >>

Blanka Lipińska odpowiedziała na wiadomość publicznie, na InstaStory.

Drogi Marcinie, zważywszy na piękne okoliczności przyrody, w których przebywam, pozwolę sobie wyjątkowo odmówić. Ale kto wie... przypominaj się i pamiętaj o inflacji. #coludziemająwgłowach – odpisała Blanka Lipińska.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.