News

Kim jest Julia Fox? To nowa dziewczyna Kanyego Westa

Kim jest Julia Fox? To nowa dziewczyna Kanyego Westa

fot. Wikimedia Commons

   Kanye West i Kim Kardashian byli małżeństwem przez 6 lat, mają czwórke dzieci. Jednak w 2021 roku Kim wystąpiła o rozwód z powodu zachowania męża, w szczególności jego egoizmu, i choć sam West zaręczał, że zrobi wszystko by odzyskać żonę to najwyraźniej zmienił zdanie. Kim Kardashian nie czekała długo po rozwodzie na wejście w nowy związek i obecnie spotyka się z Petem Davidsonem. Ye również nie jest samotny – właśnie potwierdziły się plotki o jego romansie z nową ukochaną. Kim jest Julia Fox?

Kanye West zmienia imię i nazwisko. Jak się będzie nazywał? >>

Julia Fox – kim jest nowa dziewczyna Kanye Westa? [WIEK, FILMY, DZIECKO, BYŁY CHŁOPAK]

Julia Fox jest 31-letnia aktorką, modelką, reżyserką i producentką. Zagrała w takich produkcjach jak: Nieoszlifowane diamentyPuppetPVT CHAT oraz No Sudden Move. Była twarzą wielu marek oraz znalazła się na okładkach wielu magazynów. 

Poza karierą Fox jest także matką rocznego Valentino. Jego ojcem jest były partner Julii Fox – Peter Artemiev.

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Raper odpowiedział na pozew >>

Kanye West i Julia Fox – związek

W wywiadzie dla magazynu Interview z 6 stycznia 2022 roku aktorka oficjalnie potwierdziła swój związek z o 13 lat starszym raperem:

Poznałam Ye w Miami w Sylwestra i od razu poczułam z nim więź. Jego energia daje tyle radości, że chce się być obok. Śmialiśmy się i tańczyliśmy przez całą noc.

Postanowiliśmy utrzymać tę energię i polecieć z powrotem do Nowego Jorku, aby zobaczyć razem Slave Play.

Wywiadowi towarzyszyła sesja zdjęciowa, podczas której para nie szczędziła sobie uczuć. Zdjęcia z sesji zakochanych znajdziecie tutaj. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.