Reklama
placeholder
News

Solo Blanki w wykonaniu Wojciecha Szczęsnego z synem. To trzeba zobaczyć

Solo Blanki w wykonaniu Wojciecha Szczęsnego z synem. To trzeba zobaczyć

fot. instagram.com/wojciech.szczesny1

Reklama
Reklama
placeholder

Drugi półfinał konkursu Eurowizji był emocjonujący. Blanka nie przejmując się krytyką ze strony rodaków dała z siebie wszystko i dostała się do finału. Swoje wsparcie dla niej wyraziło wielu celebrytów: Doda, Qczaj, a także Marina Łuczenko wraz z Wojciechem Szczęsnym i ich synem Liamem oraz wielu innych.

Eurowizja 2023: Doda apeluje o wsparcie Blanki. Mocne słowa wokalistki >>

Wojciech Szczęsny z synem śpiewają Solo

Marina na swoim profilu na TikToku pokazała nagranie, na którym Liam wyrywa się, by zaśpiewać piosenkę. Chłopiec ma chyba zadatki na gwiazdora, próbuje usilnie wejść w kadr i z ogromnym zapałem śpiewa swoją dziecięcą i nieco zmienioną wersję słów „baby, it’s kind of crazy”. Widać w nim pasję i determinację!

MaRina jest Forever21 - klip i tekst do nowej wakacyjnej piosenki prosto z Hiszpanii >>

Już samo to byłoby rozczulające, ale swoje 3 grosze dorzuca Wojciech Szczęsny, który z nieco rockową nutką wbija się ze słowem „BEJBA!”, co wywołuje chichot Mariny. Na to oczywiście Liam reaguje w jedyny słuszny sposób, to przecież jego występ – zdecydowanie ucisza tatę i mamę, nie chcąc, by zakłócili jego show.

Pod filmikiem możemy przeczytać, że wspólnie kibicują Blance. Sami zobaczcie, jak rodzina Szczęsnych wspierała polską reprezentantkę przed półfinałem Eurowizji.
 

@marina_official #BEJBA @blikeblanka kibicujemy 🇵🇱 Liam na pewno!🤪 #eurowizja #eurovision #solo #foryou #szczesny #kajndakrejze ♬ dźwięk oryginalny - MaRina

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama