News

Brad Pitt ma nową sympatię? To starsza od niego znana aktorka

Brad Pitt ma nową sympatię? To starsza od niego znana aktorka

fot. Wikimedia Commons/Toglenn

Brad Pitt znowu jest zajęty? Media rozgrzała informacja, że były mąż Angeliny Jolie romansuje ze starszą od siebie aktorką.

Sebastian Fabijański jako reżyser. W Eldorado ma ujawnić kulisy afery >>

57-letni aktor miał związać się ze starszą o 6 lat Sharon Stone. Doniesienia na ten temat pojawiły się m.in. na portalu New Idea.

Brad Pitt i Sharon Stone mają romans?

Brad Pitt i Sharon Stone znają się od wielu lat. Ich przyjaźń miała zacząć się na długo przed tym zanim gwiazdor m.in. filmów Deadpool 2 Pewnego razu… w Hollywood związał się z Angeliną Jolie.

Brad od zawsze miał w sercu specjalne miejsce dla Sharon. Darzył ją uczuciem odkąd zaczęli ten szalony filmowy wyścig – cytuje informatora New Idea Plotek.

Angelina Jolie miała być bardzo zazdrosna o relację Brada Pitta i Sharon Stone. Mówi się, że zabroniła nawet swojemu ówczesnemu partnerowi spotykać się z przyjaciółką.

Widziała w niej zagrożenie. Na szczęście ponownie są w kontakcie – podaje New Idea.

Kolejny zwrot u Shiloh? Córka Jolie i Pitta pokazała się w sukience >> 

Aktualnie Brad Pitt i Sharon Stone mają spędzać ze sobą bardzo dużo czasu, podobno między nimi iskrzy, ale na razie nie chcą afiszować się z tym, co ich łączy.

(…) Cieszą się wolnością, ale  przyznają, że są sobą zainteresowani i myślą o tym, dokąd to zmierza. Wszyscy trzymają za nich kciuki. Oboje zasługują na szczęście – czytamy.

Brad Pitt i Sharon Stone mają pojawiać się razem na imprezach. Według doniesień zagranicznych mediów, bawili się wspólnie u Bradleya Coopera, Leonardo DiCaprio i Flea, czyli Michaela Petera Balzary’ego z Red Hot Chili Peppers.

Wzruszająca reklama Allegro na Święta 2021 sprawi, że zmienisz nastawienie do innych >>

Brad Pitt i Sharon Stone pasują do siebie?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.