News

Julia Królikowska wyszła za mąż. Tak wyglądał ślub siostry Antka Królikowskiego

Julia Królikowska wyszła za mąż. Tak wyglądał ślub siostry Antka Królikowskiego

fot. Instagram.com/authentic_julga/antek.krolikowski

Julia Królikowska wyszła za mąż. Siostra Antka Królikowskiego i Jakub Piotr Nowak wzięli ślub. Jak wyglądał ich wielki dzień?

Kolejny ślub u Królikowskich? 22-letnia Julia wychodzi za dużo starszego Jakuba >> 

Julia Królikowska – ślub, wesele 

Doniesienia o tym, że Julia Królikowska planuje ślub pojawiły się tuż przed ceremonią. 22-latka, znana z roli Katarzyny Lubicz w serialu Klan, i jej partner Jakub Piotr Nowak pobrali się 11 września 2021 roku w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Na weselu państwo młodzi i ich goście bawili się w Przystani Zbójna Góra pod Warszawą.

Ślub Julii Królikowskiej i jej 11 lat starszego partnera odbył się z dala od błysku fleszy, relacje z uroczystości publikowali jednak sami goście. Zdjęcia i filmiki pokazali m.in. Antek Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i sportowiec Wojciech Kopeć.

Joanna Opozda i Antek Królikowski są już małżeństwem. Ile kosztowały suknie ślubne i jak wyglądało wesele? >> 

W dniu ślubu państwo młodzi podróżowali białym porche w wersji cabrio. Julia Królikowska miała na sobie skromną, białą suknię. Zrezygnowała z welonu, zamiast niego we włosach miała opaskę.

Wesele córki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego było utrzymane w rustykalnym stylu. Goście bawili się pod namiotem.

Z relacji jednego z gości na Instagramie wynika, że Julia Królikowska i jej mąż swój pierwszy taniec zatańczyli do piosenki Dam ci wszystko, czego chcesz (nawet gnu) z filmu Muppety: Poza prawem.

Antek Królikowski i Joanna Opozda małżeństwem. Tak wyglądał ślub aktorskiej pary [ZDJĘCIA] >> 

Julia Królikowska – mąż

Mąż Julii Królikowskiej jest lekkoatletą. W serwisie Pomponik.pl czytamy, że 33-latek zdobył m.in. srebrny medal Mistrzostw Polski w biegu na 5 kilometrów i tytuł Akademickiego Mistrza Polski w biegu na 1500 metrów. Jakub Piotr Nowak odnosi sukcesy w maratonach.

Mąż Julii Królikowskiej ukończył wydziału inżynierii środowiska na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz wydział technologii energii odnawialnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od 2014 roku kieruje fundacją Fundacja Action Life.

Gratulujemy młodej parze!

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.