Reklama
placeholder
News

Britney Spears: rodzina obawia się, że znowu bierze narkotyki. 'Może umrzeć jak Amy Winehouse'

Britney Spears: rodzina obawia się, że znowu bierze narkotyki. 'Może umrzeć jak Amy Winehouse'

fot. Instagram: @britneyspears

Reklama
Reklama
placeholder

Jak donosi Daily Mail, rodzina Britney Spears obawia się, że piosenkarka ponownie bierze narkotyki i tym razem jest to silnie uzależniająca metamfetaminia. Ojciec jej synów, Kevin Federline, mówi, że jej bliscy są przerażeni.

Britney Spears: fani wezwali policję do jej domu. Artystka skomentowała to zdarzenie >>

Od czasu zniesienia kurateli jej ojca fani mieli nadzieję, że w życiu Britney Spears nadszedł nowy rozdział oznaczający szczęście i stabilność w życiu piosenkarki. Jednak w ostatnich miesiącach jej media społecznościowe pelne są bardzo emocjonalnych postów i pokazujących zbyt wiele zdjęć.

Jej były mąż, Kevin Federline powiedział:

Obawiam się, że jest pod wpływem metamfetaminy – modliłem się, żeby ktoś to upublicznił i żeby się obudziła. To przerażające. Jest matką moich chłopców.

Jej synowie, 17-letni Preston i 16-letni Jayden, odmawiają spotykania się z matką, twierdząc, że widzieli dostarczane do jej domu narkotyki.

Ojciec Britney, Jamie, mówi mi, że martwi się, że spotka ją ten sam los, co angielską piosenkarkę Amy Winehouse, która zmarła w tragicznie młodym wieku 27 lat. Britney Spears ma obecnie 41 lat.

Britney Spears: biografia wokalistki sieje popłoch na długo przed premierą. Co się w niej znajdzie? >>

Jej były mąż dodał również:

Nie chcę, żeby chłopcy obudzili się pewnego ranka i odkryli, że ich matka przedawkowała.

Britney Spears napisała swoją biografię, a książka, która zapowiada się na bardzo kontrowersyjną, ma się ukazać jesienią.

Britney Spears - piosenkarka odniosła się do sytuacji [aktualizacja 12.06.2023]

Britney Spears 11 czerwca opublikowała na swoim profilu na Instagramie post z podpisem:

A więc opowiadacie o mnie historie za moimi plecami... to łamie mi serce i ta wiadomość jest tak beznadziejna.... Zawsze czułam, że media mnie terroryzują... To smutne, ponieważ wszyscy siedzą spokojnie, jakby wymyślanie i szerzenie kłamstw było okej.... Dlaczego ludzie mówią mi, bym usiadła spokojnie i była ponad tym??? Kiedy reszta jest tak nisko??? Mam nadzieję, że to tylko nienawistne wiadomości i ani Kevin, ani Preston nie powiedzieli żadnej z tych rzeczy, tak czy inaczej, będzie dobrze.
 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama