News

BrzydUla 2 bez jednego aktora. Kto go zastąpi?

BrzydUla 2 bez jednego aktora. Kto go zastąpi?

fot. instagram.com/brzydulaatvn

Serial BrzydUla 2 zostanie nakręcony bez jednego aktora, który występował w poprzedniej części. Kto go zastąpi?

Jakiś czas temu zostało potwierdzone, że znany i lubiany serial BrzydUla wraca na ekrany telewizorów po ponad 10 latach. Produkcja oparta na kolumbijskim formacie o tym samym tytule podbiła serca telewidzów, którzy już nie mogą się doczekać nowych odcinków.

BrzydUla 2: tak wygląda Violetta Kubasińska! Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu >>

BrzydUla 2: kto nie zagra w serialu?

W maju 2020 roku Małgorzata Socha wzięła udział live na Instagramie zorganizowanym przez  Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora. Aktorka wyjawiła, że akcja reaktywowanej BrzydUli będzie się toczyć 10 lat po wydarzeniach przedstawionych w ostatniej serii.

Serialowa Violetta Kubasińska zdradziła również kto wystąpi w kontynuacji. Dowiedzieliśmy się, że ponownie zobaczymy m.in.: Julię Kamińską, Filipa Bobka, Maja Hirsch oraz Marka Włodarczyka.

Okazuje się, że w drugim sezonie serialu nie zobaczymy Jacka Braciaka, który wcielał się w rolę projektanta Pshemko. Postać ekscentrycznego artysty była niezwykle lubiana przez widzów.

Kto zastąpi Jacka Braciaka? Stacja TVN za pośrednictwem Instagrama poinformowała nas o nowym duecie, który będzie projektował stroje dla firmy Febo&Dobrzański. Będą to Sławo i Miro, w których wcielą się Rafał Mohr oraz Piotr Rogucki. Poniżej zobaczycie pierwsze zdjęcie nowych bohaterów.

Kiedy BrzydUla 2? Premiera nowych odcinków odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu 2020 roku.

Piękna i Bestia: ciekawostki o filmie. Wiedzieliście o tym? >>

Będziecie tęsknić za postacią Pshemka?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.