News

BTS wystąpili w Mam Talent! Jak wypadli?

BTS wystąpili w Mam Talent! Jak wypadli?

fot. YouTube.com/Britain's Got Talent

BTS jest bezapelacyjnie jednym z najbardziej popularnych zespołów na świecie, a ich występy zawsze wzbudzają ogromne emocje. Tym razem kultowa grupa udała się do Anglii, by zagrać w Londynie dwa koncerty, a także zgodziła się na udział w angielskiej wersji Mam Talent.

BTS podczas talent show wykonali swój wielki hit Boy With Luv. Wiele osób obejrzało ten odcinek Britain’s Got Talent tylko po to, by zobaczyć BTS na scenie.

ODLICZAJ Z 4FUN.TV DO LATA I ZGARNIJ IPHONE'A XS MAX! >>

Fani są zachwyceni, a internauci nazywają to wykonanie jednym z najlepszych występów zespołu z piosenką Boy With Luv. Nagranie obejrzano już prawie 8 milionów razy!

Niestety, w brytyjskim Mam Talent zabrakło Halsey, z którą panowie z BTS nagrali ten kawałek, ale kto wie – może jeszcze wrócią do Anglii na wspólny koncert? ?

BTS na pewno zobaczycie też w programie K-POP NON STOP w 4FUN.TV. Oglądajcie w niedzielę o 9.00, wtorek o 23.00 i czwartek o 13.00!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.