Reklama
placeholder
News

BTS współpracuje z… McDonald's!

BTS współpracuje z… McDonald's!

Fot. YouTube.com/HYBE LABELS

Reklama
Reklama
placeholder

BTS współpracuje z McDonald’s! Południowokoreański boysband to kolejne gwiazdy muzyki, które połączyły siły z siecią barów szybkiej obsługi.

Flying Tiger otwiera sklep online! Znamy szczegóły >>

BTS i McDonald’s – zestawy. Od kiedy, gdzie są dostępne?

Zespół będzie promował nowy zestaw, który trafi do menu McDonald’s 26 maja 2021 roku w pięćdziesięciu krajach świata. Posiłki reklamowane przez gwiazdy k-popu mają być dostępne dla klientów McDonald’s m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Kanadzie. Na razie nie wiadomo czy trafią na polski rynek.

Zestaw BTS dla McDonald’s ma składać się z dziewięciu lub dziesięciu kawałków kurczaka McNugget, średnich frytek, napoju oraz dwóch sosów, Sweet Chili i Cajun, które są inspirowane przepisami z Korei Południowej.

W 2020 roku firma McDonald’s ruszyła z akcją marketingową, do której zaprosiła gwiazdy muzyki. Zestawy firmowali swoimi nazwiskami już Travis Scott oraz J Balvin. Obie współprace odniosły ogromny sukces i znacznie zwiększyły zyski McDonald’s.

Years & Years po raz 1. jako solowy projekt Olly’ego po zmianach w zespole >> 

Chcielibyście spróbować zestawu od BTS?

Największe k-popowe hity, najciekawsze nowości i ciekawostki ze świata k-pop znajdziecie w naszym programie K-pop Non Stop. Na antenie 4FUN.TV w każdą niedzielę o 9.00!

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama