Reklama
placeholder
News

BTS robią przerwę w karierze! Dlaczego i kiedy wrócą?

BTS robią przerwę w karierze! Dlaczego i kiedy wrócą?

Fot. YouTube.com/HYBE LABELS

Reklama
Reklama
placeholder

BTS robią sobie przerwę w karierze. To pierwszy taki odpoczynek zespołu od 2019 roku. Jest oświadczenie.

Little Mix przerywa karierę. Zespół wydał oświadczenie >>

Południowokoreański band ciężko pracował przez ostatnie dwa lata. Jego single zdobywały szczyty list przebojów, do niego trafiła nominacja do Grammy za piosenkę Dynamite w kategorii Najlepsze wykonanie w duecie/zespole.

BTS robią przerwę

Niedawno BTS, za pośrednictwem firmy Big Hit Music, ogłosili, że  po trasach Permission to Dance on Stage w Los Angeles i Jingle Ball udadzą się na odpoczynek. Wokaliści wrócą na wiosnę 2022 roku, żeby przygotować się do marcowego koncertu w Seulu.

sanah: Uczta ogłoszona! Kiedy i gdzie koncerty w 2022 roku? [BILETY] >>

Jak podaje portal Entertainment Weekly, który cytuje oświadczenie Big Hit Music, muzycy udają się na wakacje, żeby cieszyć się „zwykłym, wolnym, codziennym życiem”.

Ten czas odpoczynku da członkom BTS, którzy niestrudzenie  angażowali się w swoje działania, szansę na zainspirowanie się i naładowanie twórczej energii. Będzie to dla nich pierwszy raz od debiutu, kiedy  spędzą wakacje z rodzinami. Prosimy o wyrozumiałość dla ich potrzeby cieszenia się zwykłym i wolnym, codziennym życiem i skupienia się wyłącznie na sobie (…) – czytamy.

Viki Gabor: Toxic Love. Kim jest chłopak z teledysku? >> 

Dla fanów BTS jest też dobra wiadomość – zespół będzie przygotowywał się do wydania nowego albumu, który ma być dla niego „nowym rozdziałem”.

Jeśli kochacie k-popowe hity, jesteście ciekawi nowości ze świata k-popu i kultury koreańskiej, oglądajcie K-Pop Non Stop w 4FUN.TV w niedziele o 9.00!

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama