Reklama
placeholder
News

Budda wypuszcza odzież DOZE. Jak wyglądają limitowane bluzy i koszulki?

Budda wypuszcza odzież DOZE. Jak wyglądają limitowane bluzy i koszulki?

fot. Instagram: @doze.energy / kanał nadawczy @budda.7

Reklama
Reklama
placeholder

Budda wypuści ubrania marki DOZE z okazji premiery swoich napojów energetycznych o tej samej nazwie. Nie każdemu fanowi youtubera uda się jednak je zdobyć, gdyż ilość wyprodukowanych bluz i koszulek jest ograniczona.

Napoje energetyczne DOZE są dostępne w Żabkach od środy 10 kwietnia 2024 roku. Dotychczas na sklepowe półki trafiły ich dwa warianty, czyli CLASSIC i ZERO. Pierwszy z nich jest klasycznym napojem energetyzującym z dodatkiem cukru. DOZE ZERO z kolei jest odpowiedni również dla osób, które ograniczają cukier. Budda zapowiedział, że napoje te są dopiero pierwszym krokiem w jego kolejnym wielkim projekcie. Wiadomo już, że niedługo zostanie otwarty DOZELAND, czyli ''prawdziwa baza i miejsce, w którym bije serce DOZE''. W dniu premiery energetyków do sprzedaży trafią również limitowane bluzy i koszulki z logiem marki. Gdzie i o której godzinie będzie można je kupić?

Budda wypuścił na rynek napoje DOZE. To nie koniec niespodzianek >>

Budda wypuszcza bluzy i koszulki marki DOZE. Jak wyglądają i kiedy będą dostępne w sprzedaży?

Dzięki marce DOZE fani Buddy mogą być pewni, że w najbliższym czasie będą mogli spodziewać się wielu niespodzianek od youtubera. Przypominamy, że Budda jakiś czas temu pojawił się pod zakładem produkcyjnym w Stalowej Woli, gdzie obecnie powstają napoje DOZE. Podczas spotkania ze swoimi widzami zdradził, że niebawem  zorganizuje kolejną loterię, w której będzie można wygrać aż 2 miliony złotych. Zanim to się stanie fani Buddy będą mogli powalczyć o limitowane bluzy i koszulki. 

Sprzedaż odzieży DOZE wystartuje na oficjalnej stronie DOZE 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:59. Minutę później na kanale Buddy na YouTubie pojawi się film, w którym zdradzi więcej szczegółów na temat marki DOZE. Budda poinformował na swoim kanale nadawczym na Instagramie, że bluzy i koszulki powstały w tylko 200 egzemplarzach z każdego kroju (oznacza to, że bluz i koszulek jest w sumie tylko 1000):

Po 200 z każdego kroju. Koszulki / bluzy. (...) Jak sprzedamy to idzie OUT OF STOCK - także temat kto pierwszy ten ma i kierowane do największych zajawkowiczów. Jakość materiałów i nadruków zrobiliśmy TOP.

Budda: kim jest hojny youtuber? Skrzynia pod domem dziecka to nie pierwsza jego akcja >>

Budda przekazał też, że rozmiary ubrań DOZE będą regularne z wyjątkiem jednej z bluz:

Bluza Lottery (ta z napisem na plecach) mocno oversize - więc ostrożnie. Reszta regularne rozmiary (ja 191 wzrostu 100kg - XL, Lottery L).

Oto jak wyglądają limitowane bluzy i koszulki DOZE: 

fot. Instagram: kanał nadawczy @budda.7

fot. Instagram: kanał nadawczy @budda.7

fot. Instagram: kanał nadawczy @budda.7

fot. Instagram: kanał nadawczy @budda.7

fot. Instagram: kanał nadawczy @budda.7

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama