Reklama
placeholder
News

Budda kręci film pełnometrażowy. O czym będzie i czy trafi do kin?

Budda kręci film pełnometrażowy. O czym będzie i czy trafi do kin?

fot. Instagram: @budda.7

Reklama
Reklama
placeholder

Budda nie przestaje zaskakiwać. Youtuber niedawno ogłosił, że ralizuje film pełnometrażowy, który z pewnością zainteresuje wielu internautów. O czym będzie i czy będzie można obejrzeć go na kinowym ekranie?

Budda, a właściwie Kamil Labudda, jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających twórców internetowych w Polsce. W ostatnim czasie zrealizował wiele projektów, które przejdą do historii polskiego YouTube'a. Przypominamy, że na w styczniu 2024 roku zorganizował niepowtarzalną loterię, w której można było wygrać między innymi siedem luksusowych aut wartych setki tysięcy złotych. Relację na żywo z losowaniem oglądało ponad 650 tysięcy osób, a w szczytowym momencie liczba widzów sięgała nawet 680 tysięcy.  Budda ustanowił nowy, polski rekord w ilości widzów transmisji na żywo na YouTube, przebijając tym samym wynik Sylwestra Wardęgi z 2023 roku o ponad 200 tysięcy widzów. Youtuber jakiś czas temu zostawił pod domem dziecka w Rzeszowie skrzynię wypełnioną 100 tysiącami złotych i słodyczami, a podczas 32. finału WOŚP przekazał do puszki aż 100 000 złotych w gotówce. Relacje z tych akcji można zobaczyć na jego kanale, który obecnie subskrybuje ponad 2,21 miliony osób. Wygląda na to, że jeden z nadchodzących projektów Buddy wykroczy poza jego kanał. 

Budda w przebraniu wrzucił 100 000 PLN do puszki WOŚP. Jest wideo >>

Budda stworzy film pełnometrażowy. Co zdradził na jego temat?

Budda obecnie cieszy się ogromną popularnością w internecie. Jego najnowszy film, w którym pokazał, jak podczas 32. finału WOŚP przebrał się za starszego pana by wrzucić do puszki małą fortunę, zaledwie dzień po premierze ma już ponad 1,6 miliona wyświetleń. Okazuje się, że fani Buddy nie musieli długo czekać na kolejną niespodziankę. W poniedziałek 29 stycznia youtuber poinformował na swoim InstaStory, że kręci film pełnometrażowy, który ma trafić do kin. Produkcja opowie o pracy influencerów i wyjaśni, w jaki sposób ci zarabiają ze swoich działań w internecie. Budda zapewnił, że projekt będzie ''mocny'', a na swojej kolejnej relacji zdradził więcej szczegółów:

Film będzie opowiadał wiele historii, których nigdy nie publikowaliśmy w mediach. Opowie o tym, jak działa branża dookoła YouTube, Instagrama. Powie skąd biorą się w tym pieniądze. Opowiemy jakie są nasze plany. Opowiemy, czym się kierujemy. Kręcimy ten film już od roku... to duża rzecz.

Budda wbił na 18-stkę fana i... podarował mu niesamowity prezent. Jest wideo >>

Czekacie na film Buddy?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama