Reklama
placeholder
News

Budda wbił na 18-stkę fana i... podarował mu niesamowity prezent. Jest wideo

Budda wbił na 18-stkę fana i... podarował mu niesamowity prezent. Jest wideo

fot. instagram.com//budda.7/

Reklama
Reklama
placeholder

Budda, a właściwie Kamil Labudda, to twórca kanału internetowego o nazwie Budda TV. Zamieszcza tam filmiki o tematyce lifestylowo-motoryzacyjnej. Youtuber słynie ze swej hojności i pomocy innym. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku zostawił on pod domem dziecka w Rzeszowie skrzynię, w której było 100 tysięcy złotych i słodycze. Okazuj się, że influencer nie przestaje zaskakiwać swoich fanów.

Budda: kim jest hojny youtuber? Skrzynia pod domem dziecka to nie pierwsza jego akcja >>

Budda zjawił się na 18-tce fana i... podarował mu auto 

18 listopada 2023 roku Budda wpadł na 18tkę jednego ze swoich fanów, Eryka. Impreza urodzinowa odbywała się w miejscowości Zielona Wieś, położonej 10 kilometrów od Rawicza, gdzie influencer akurat przebywał nagrywając kolejny film. Warto dodać, że to jeden z jego przyjaciół jubilata napisał do dziewczyny Buddy z zaproszeniem na 18-tkę, choć nie spodziewał się reakcji.  Ku zaskoczeniu wszystkich gości, a najbardziej świętującego Eryka, youtuber wpadł na urodzinową imprezę. Nie przyszedł jednak z pustymi rękami, a wchodzący w dorosłość fan otrzymał od niego... samochód. 

Sam Budda na swoim InstaStory wyznał, że nie spodziewał się, że ta sytuacja odbije się tak szerokim echem:

Słuchajcie mordziulki chciałbym się na szybko tutaj na storce odnieść do tych wszystkich informacji, które obiegły cały internet, które się ''zviralowały'' na temat 18-tki widza, który dostał ode mnie samochód. To był absolutny spontan, tego w ogóle nie było w planach. Ja też w ogóle się nie spodziewałem, że to pójdzie jakby takim wiralem na TikToku, że jakieś posty będą wrzucane. Te posty mają po 100 tysięcy polubień normalnie. Jestem w szoku, jesteśmy mega mocną armią, to co się tutaj dzieje naprawdę nawet czasem  mnie zaskakuje w tym wszystkim. My w ogóle nie mieliśmy tego w planach, to był absolutny spontan - po prostu skończyliśmy wcześniej nagrania. Złożyło się to z zaproszeniem na 18tkę i żeby nie jechać z pustymi rękami kupiliśmy mu na szybko samochód.

Podoba Wam się niespodzianka, jaką Budda sprawił swojemu widzowi?

Łukasz Litewka: od akcji charytatywnych po plakaty wyborcze z pieskami. Kim jest polityk i influencer? >>

@terniz

budda dał widzowi auto na 18-stke terniz

♬ oryginalny dźwięk – TeRniZ - TeRniZ

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama