Reklama
placeholder
News

Cały ten rap: jest zwiastun serialu o polskich artystach. Kiedy premiera?

Cały ten rap: jest zwiastun serialu o polskich artystach. Kiedy premiera?

fot. YouTube: Netflix Polska

Reklama
Reklama
placeholder

Na Netflixa już niebawem trafi serial dokumentalny, który z pewnością zainteresuje fanów polskiego rapu. Jego zwiastun jest już dostępny w sieci. 

Pierwszy polski serial dokumentalny Netfliksa o rapie zapowiada się naprawdę ciekawie. W 6-odcinkowej produkcji wystąpią największe gwiazdy, które od wielu lat współtworzą polską scenę rapu. W projekt zaangażowali się artyści zarówno ze starszego, jak i młodszego pokolenia, którzy wywarli znaczący wpływ na polską scenę rapu. Swoim muzycznymi doświadczeniami mieli okazję podzielić się m.in. O.S.T.R., Sokół, Young Leosia, autowy oraz Oki. Czego będzie można się dowiedzieć o polskim rapie w dokumencie?

Eminem powraca z nowym albumem. Klip promocyjny szokuje [WIDEO] >>

Cały ten rap opowie o karierach polskich raperów

Serial dokumentalny Cały ten rap trafi na Netflixa 31 lipca 2024 roku. W każdym z odcinków nie zabraknie licznych wywiadów z polskimi artystami, którzy opowiedzą m.in. o tym, jak wyglądały początki ich przygody z muzyką. Za sprawą dokumentu będzie można nie tylko poznać kulisy najważniejszych wydarzeń w polskim rapie, ale też dowiedzieć się sporo na temat jego historii tego gatunku, w tym tego, jak rap przez lata wpłynął na polskie społeczeństwo.

Liroy wziął kolejny ślub. Kim jest wybranka rapera? >>

Obejrzycie Cały ten rap?

Cały ten rap - zwiastun

Poniżej znajdziecie zwiastun dokumentu:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama