Reklama
placeholder
News

Jak Camila Cabello wygląda jako Kopciuszek? Nagrała też piosenki

Jak Camila Cabello wygląda jako Kopciuszek? Nagrała też piosenki

Fot. Instagram.com/camila_cabello

Reklama
Reklama
placeholder

Jak Camila Cabello wygląda jako Kopciuszek? Jest zwiastun filmu z piosenkarką w roli głównej! Wokalistka pracowała też przy ścieżce dźwiękowej do produkcji. Kiedy premiera?

365 Dni: Karolina Pisarek zagra w 2. części filmu? Internauci są pewni >>

Amerykańskie studio filmowe Columbia Pictures ogłosiło powstanie muzycznej opowieści o Kopciuszku w kwietniu 2019 roku. Niedługo później poinformowano, że Camila Cabello pracuje nad muzyką do filmu.

Produkcja nowej wersji słynnej baśni ruszyła w lutym 2020 roku, jednak po miesiącu przerwano ją z powodu pandemii koronawirusa. Jakiś czas później wszyscy twórcy wrócili na plan.

Camila Cabello jako Kopciuszek – zwiastun

Niedawno Camila Cabello opublikowała na Instagramie zwiastun filmu ze swoim udziałem.

To było najbardziej magiczne doświadczenie w moim życiu. Nie mogę się doczekać aż to zobaczycie – napisała.

24-latka gra w Kopciuszku rolę Elli, która zajmuje się szyciem i projektowaniem. W zwiastunie usłyszycie jedną z piosenek w jej wykonaniu.

Kopciuszek 2021 – obsada

Najnowszy Kopciuszek jest zapowiadany jako „odważne i świeże ujęcie tradycyjnej historii, z którą dorastały pokolenia”. Został napisany i wyreżyserowany przez Kay Cannon, która pracowała m.in. przy Pitch Perfect. Swój udział w tworzeniu fabuły, opartej na baśni Charlesa Perraulta, miał James Corden, który pojawił się też w obsadzie.

W Kopciuszku wystąpili również m.in.: Idina Menzel, Nicholas Galitzine, Minnie Driver i Pierce Brosnan. Edition.cnn.com podawał, że Billy Porter zagra w filmie „matkę chrzestną bez płci”. Wykreowany przez niego bohater to Fab G.

Oczekiwany musical zawiera utwory popowe współczesnych artystów z całego świata oraz oryginalne piosenki Camili Cabello i Idiny Menzel – informuje Amazon Prime.

Maffashion: ale metamorfoza! "Córka Elsy i Daenerys Targaryen jednak istnieje" >>

Kopciuszek z Camilą Cabello – premiera. Gdzie oglądać?

Film Kopciuszek z Camilą Cabello będzie można oglądać od września 2021 roku na Amazon Prime Video.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama