Reklama
placeholder
News

Camila Cabello w zaskakującym duecie. Kim jest wąsaty Camilo?

fot. YouTube.com/Camilo

Reklama
Reklama
placeholder

Camila Cabello i Camilo zaprezentowali teledysk do wspólnej piosenki. Nieoczywisty klip miał premierę 24 stycznia 2023 roku.

Shakira – piosenka o Pique miała być ostrzejsza? >> 

Camila Cabello i Camilo – Ambulancia

Singiel Ambulancia trafił na tracklistę trzeciego albumu Camilo – De Adentro Pa Afuera – z 2022 roku. Oficjalny teledysk, inspirowany zapisem VHS, wyreżyserowała Evaluna Montaner – piosenkarka i aktorka, prywatnie żona Camilo.

Camila Cabello i Camilo w nowym teledysku m.in. jadą na dachu karetki przez miasto. W wideo wykorzystano efekty, dzięki którym można zobaczyć artystów na przykład w pokoju hotelowym, na tle rozgwieżdżonego nieba czy fal oceanu.

Bardzo kocham tę piosenkę. Zawsze chciałam nagrać z Tobą [Camilo – przyp. red.] singiel. Bycie na planie (…) i wspólne wykonanie tego na żywo w Los Angeles było dla mnie spełnieniem marzeń – cytuje wypowiedź Camili Cabello w czasie live’a na Instagramie billboard.com.

Camilo – wokalista

Camilo Echeverry, znany jako Camilo, to kolumbijski piosenkarz, muzyk i autor tekstów. W 2007 roku wygrał kolumbijską edycję programu X Factor.

Panic! At The Disco: zespół kończy działalność. Brendon Urie zdradził powód >> 

29-latek jest znany m.in. ze współpracy nad utworami Tutu czy Desconocidos oraz z przeboju Vida de Rico, który znalazł się na jego drugiej płycie Mis Manos.

Pisał numery dla innych artystów, m.in. Becky G i Natti Natashy (Sin Pijama) oraz Bad Bunny’ego (Si Estuviesemos Juntos). W 2021 roku Camilo i Selena Gomez wydali piosenkę 999.

Camilo ma na swoim koncie dwie nominacje do nagrody Grammy, jest pięciokrotnym zdobywcą wyróżnienia Latin Grammy.

Camilo ożenił się z Evaluną Montaner w 2020 roku. W 2022 roku urodziła im się córka, Índigo.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama