Reklama
placeholder
News

Caroline Derpienski wściekła na Stanowskiego po jego dodatkowym materiale. "Postąpiłeś jak Judasz"

Caroline Derpienski wściekła na Stanowskiego po jego dodatkowym materiale.  "Postąpiłeś jak Judasz"

fot. instagram.com/krzysztof.stanowski/

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski jest wściekła na Krzysztofa Stanowskiego, po tym, jak dziennikarz 20 lutego 2024 roku opublikował o niej dodatkowy materiał. Przypomnijmy, że 17 lutego 2024 roku na Kanale Zero pojawił się ponad dwugodzinny film zatytułowany CAŁA PRAWDA O DERPIENSKI. O niej samej było w nim jednak niewiele, bo w większości dotyczył jej partnera, Krzysztofa Porowskiego. O celebrytce na co dzień mieszkającej w Miami Stanowski początkowo wypowiadał się pozytywnie. Co prawda stwierdził, że lubi ona podkoloryzowywać niektóre sytuacje ze swojego życia, to raczej nie kłamie i w gruncie rzeczy ma dobre serce. Ona natomiast powiedziała, że "Krzysiu jest naprawdę inteligentną, wspaniałą osobą. Serdecznie polecam najlepszy dziennikarz w Polsce". Wszystko wskazuje na to, że słowa wypowiedziane przez jedną i drugą stronę to już przeszłość.

Krzysztof Stanowski dotrzymał słowa i przyjrzał się Caroline Derpienski. Film z jego wizyty w Miami jest już w sieci >>

Caroline Derpieński jest wściekła na Stanowskiego, wydała oświadczenie

Na początku drugiego materiału, który zawierał rozmowy Krzysztofa Stanowskiego z Caroline Derpienski w czasie jego wizyty u niej, dziennikarz stwierdził, że we wcześniejszym filmie się zagalopował. Dodał, że wszystko to, co mówi dziewczyna o sobie publicznie jest jednym wielkim stekiem kłamstw, a jest prawdziwa tylko wtedy, kiedy rozmawia się z nią jako Karoliną z Białegostoku i wychodzi ze swojej roli Caroline Derpienski. Zdradził, że kobieta nie ma szlacheckich korzeni, nie jest znaną modelką i ma kupionych obserwatorów na Instagramie, a jej prawdziwy wiek to 21 lat, a nie 23 jak możemy znaleźć w informacjach w internecie. 

Te słowa nie spodobały się celebrytce i nie pozostała na nie obojętna. Postanowiła zareagować na swoim InstaStory i nie przebierała w słowach na temat Krzysztofa Stanowskiego.

Zauważcie, że w pierwszym materiale sprzed dwóch dni zrobił ze mnie biedną dziewczynkę pokrzywdzoną przez "złe potwory". Mówił, że nie jestem kłamczuchą i widzi przede mną karierę. 2 dni później dostał choroby dwubiegunowej jak widać. Nagle po dwóch dniach (kiedy ktoś mu kasę zapewne posmarował) zwyzywał mnie od kłamczuch i oskarżył o brak kariery, to jest piękne. Poza tym oskarża mnie o bycie utrzymanką, kiedy jego żona (która lubi inne doznania - wiesz o czym mówię Stanowski) ma udziały w jego działalności na YouTube i siedzi w domu. To jak ją nazwiesz, kochany? Zaprzeczanie samemu sobie. Bolą go cztery litery, bo ma 41 lat (mógłby być moim ojcem), a 21-letnia dziewczyna jeździ rolls roycem, ferrari, porsche w Miami. A on nawet jakby oczernił wszystkie młode kobiety świata (tak jak to robi ostatnio) i naopowiadałby najbardziej klikalnych bzdur dla pieniędzy bądź zgarnął do łap kolejne pieniądze z pewnej partii politycznej, zaczynającej się na P, a kończącej na S, to i tak nigdy nie miałby tak lekkiego życia, jakie ja mam. Zazdrość, zawiść, obłuda. Proszę mi w majtki i w portfel nie zaglądać, tak jak to zrobiłeś Stanowski. Przyjęłam Cię jak przyaciela, a Ty postąpiłeś jak Judasz, który nie tyle ze sprzedał, bo tu nie ma co sprzedawać, tylko chciał rozlewu krwi bólu u dopiero wchodzącej w życie dziewczyny która jest empatyczna, nikomu nie robi krzywdy i żyje tak jak chce! 
 

Caroline stwierdziła, że w każdym ze swoich filmików Stanowski używa psychologicznych trików, aby poprzez manipulacje widzami zarabiać na nich pieniądze. Oskarżyła dziennikarza o to, że ją dręczy i spotyka się z jej wrogami.  Dodała również, że niebawem nagra o nim film, żeby wszyscy dowiedzieli się, kim jest naprawdę. 

To, że otworzyłam mu jedną z 1 000 000 drzwi do mojego świata w Miami i pokazałam prawdziwą mnie, dobrą empatyczną duszę to on tak mi się odwdzięczył. Czuję się źle, czuję się Oszukana, czuję się wykorzystana i boli mnie to co z wami robi
 

Na kanale YouTube Caroline Derpienski pojawiło się oświadczenie, Możemy w nim przeczytać m.in.:

Zgodziłam się na nagrania, ponieważ chciałam przedstawić życie w Miami. Zapłaciłam kilkukrotnie za kolacje wraz z jego operatorem, obiady, woziłam go po Miami swoim autem. Jaka jest jego podłość-faceta, który ślinił się do mnie, stosował różne triki (które można odczytać jako molestowanie), dlatego nie zaprosiłam go do mojego mieszkania z obaw o swoje bezpieczeństwo i godność. Jesteś zwykłą kanalią dla 21-letniej dziewczyny.

Krzysztof Stanowski spytany przez jednego z internautów, czy odniesie się do działań Caroline odpowiedział, że raczej nie i dodał, że ma nadzieję, że odnajdzie ona spokój. Sugerując przy tym, że dodając swoje relacje mogła być na jakieś imprezie. To  jeszcze mocniej rozwścieczyło celebrytkę i postanowiła kolejny raz go zaatakować.

Ale z ciebie gni*** Stanowski. Sądzisz innych według siebie. Nie próbuj mnie dyskredytować jako osoby alkoholowo! Nie mogę spać po rewelacjach jakie mi zgotowałeś! Nie potrzeba tutaj alkoholu aby widzieć jak złą osobą jesteś! (…) Także kolejna próba zniszczenia mnie, tym razem wmawiając całej Polsce, że ponoć urządzam sobie libacje alkoholowe, nie powiodła Ci się.

Tym razem Krzysztof Stanowski postanowił odpowiedzieć na stwierdzenia Caroline.

Uznałem, że łagodnie zasugeruję czytelnikom, by nie brać na poważnie tej aktywności z czwartej nad ranem, nie robić dram i że alkohol wygląda na najlepszą wymówkę. I wolę przy tym pozostać. Karolinę nawet polubiłem i niezmiennie życzę jej spokoju. Po pierwszym materiale, sobotnim, który był znacznie ostrzejszy, wymieniliśmy kilka wiadomości w pozytywnej atmosferze. Nie wiem, co się później wydarzyło i jeśli nie ma to nic wspólnego z jakimiś substancjami, to jest to bardzo niepokojące. Tym bardziej życzę zdrowia, spokoju i satysfakcji. 

Influencerka nie odpuszczała i "odbiła piłeczkę".

Gościu Ty nie widzisz co robisz? W swoim ostatnim filmiku nagle nazwałeś mnie kłamczuchą. Zrobiłeś ze mnie gówno bez kariery. Obejrzyj sobie ponownie chociaż pierwsze 5 minut. (...) Wybierasz niewygodne fakty i boisz się co wyjdzie o Tobie na światło dzienne. Obrażasz się, a następnie wypierasz. (...)

I przestań mi uniżać nazywając mnie Karoliną Derpieńską (robisz to specjalnie, chociaż ponoć robiłeś research i rozmawiałeś ze mną, że ja od lat nie używam paszportu polskiego tylko używam amerykański i nie chcę pamiętać o swoim traumatycznym okresie z dzieciństwa z Polski, gdzie mówili do mnie Karolina nie Caroline). A ty celowo, dosłownie celowo nawet jak 10 razy ci się mówi, celowo uniżasz mi, ubliżasz, nie umiesz uszanować mojej prośby od początku, wszystko tylko po to, abym poczuła się źle. To akurat już najmniejszy kosmetyczny problem, ale nadal nawet takie małe wisienki pokazują twoje nastawienie co do mojej osoby. Udałeś przyjaciela, a wykorzystałeś mnie, moje emocje, mój wizerunek przed całym krajem. A i jeszcze co do tego nazywania mnie Karoliną, to chyba masz jakiś kompleks braku obywatelstwa amerykańskiego panie Stanowski (…)

Na zakończenie dodała, że to ona będzie tą osobą, dzięki której kariera Stanowskiego dobiegnie końca. 

Myślisz, że każdy boi się ciebie w kraju Stanowski? Myślisz, że prasa się ciebie boi, myślisz, że ludzie się ciebie boją, myślisz, że wszystko ci do końca ujdzie bezkarnie i będziesz mógł nadal monetyzować niszczenie niewinnych ludzi. Ale pamiętaj, że w życiu wszystko jest do pewnego momentu i sprawiedliwości musi się stać zadość. Sprawiedliwością w tym wypadku jest moja odwaga, trzeba było sobie znaleźć kolejną miłą dziewczynkę, tak jak to zrobiłeś z pewną bollywoodzką osobą, która ma mniejszy temperament i mniejsze zaplecze niż ja. Gdybyś wybrał kolejną taką miłą osobę delikatną, to pewnie znowu powtórzyłbyś sukces niszczenia jej. Ty się przeliczyłeś Stanowski i uderzyłeś w niepozornie udającą głupiutką, młodą dziewczyneczkę, ale tak naprawdę dziewczynę, która zakończy twoją karierę. Cicha woda brzegi rwie.

 

Myślice, że konflikt na linii Derpienski-Stanowski zasługuje już na miano największego w tym roku?

Caroline Derpienski o trudnych relacjach z rodzicami. Szczera wypowiedź >>

fot screen InstaStory instagram.com/carolinederpienski/

fot screen InstaStory instagram.com/carolinederpienski/

fot screen InstaStory instagram.com/carolinederpienski/

fot screen InstaStory instagram.com/carolinederpienski/

fot screen InstaStory instagram.com/carolinederpienski/

 

fot screen InstaStory instagram.com/carolinederpienski/

fot screen InstaStory instagram.com/carolinederpienski/

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama