News

Caspering: nowy trend miłosny. Na czym polega?

Caspering: nowy trend miłosny. Na czym polega?

Fot. Pixabay.com

Caspering to nowy miłosny trend. Zobaczcie na czym polega. Spotkaliście się z czymś takim w czasie swoich randek?

Lubisz randki i podróże? Jest praca dla Ciebie >> 

Caspering – co to jest?

Znalezienie drugiej połówki to prawdziwe wyzwanie, tym bardziej, że w randkowaniu panuje kilka zaskakujących trendów. Niedawno pisaliśmy o orbitingu, czyli sytuacji, w której ktoś zrywa z nami kontakt w realnym życiu, ale nadal obserwuje nas w internecie i np. „lajkuje” nasze posty w social mediach.

Orbiting: nowy trend w randkowaniu. O co chodzi? >> 

Orbiting wywodzi się z kolei z ghostingu, z którym mamy do czynienia wtedy kiedy umawiamy się z kimś na randki, ale nagle ten ktoś, bez żadnego konkretnego powodu, znika.

Kolejny miłosny trend, który ma swoje źródło w ghostingu to caspering. Jak podają źródła nazwa tego zjawiska wzięła się od imienia głównego bohatera bajki o przyjaznym duszku Kacperku. Na czym polega caspering?

Kolejna fala upałów nad Polską. Padnie rekord temperatury? >> 

O casperingu mówimy wtedy kiedy osoba, z którą randkujemy nie odpisuje od razu na nasze wiadomości, mimo, że już je przeczytała. Odpowiedź dostajemy np. dopiero po kilku, albo nawet kilkunastu, godzinach, a kiedy proponujemy spotkanie – nasz potencjalny partner nie powie wprost, że nie chce się z nami zobaczyć, tylko wymyśli tysiące wymówek.

Jeśli ktoś chce zabawić się w caspering, musi być ostrożny, żeby nie przesadzić. W końcu jeśli osoba, z którą randkujemy za długo nie wie na czym stoi, może od nas uciec. ;-)

Słyszeliście wcześniej o casperingu?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj