News

Lubisz randki i podróże? Jest praca dla Ciebie

Lubisz randki i podróże? Jest praca dla Ciebie

Fot. Pixabay.com

Jeśli lubisz randki i podróże, jest praca dla Ciebie! Jedyne co musicie zrobić to wysłać zgłoszenie. Spieszcie się, bo zostało mało czasu!

Powstał najobrzydliwszy garnitur świata. Musicie to zobaczyć >> 

Niedawno aplikacja randkowa Bumble ogłosiła w internecie, że szuka pracownika. Oferta jest naprawdę interesująca. Do zadań kogoś, kto zostanie wybrany do zespołu będzie należało… umawianie się na randki w różnych zakątkach świata!

Lekcje będą krótsze? Szkoły wprowadzają zmiany >> 

Dlaczego aplikacja randkowa szuka takiego pracownika? Jak podają portale, Chelsea Maclin, wiceprezes ds. marketingu firmy Bumble, w oświadczeniu powiedziała, że firma chce po prostu wyjść na przeciw oczekiwaniom nowych użytkowników i zoptymalizować ofertę aplikacji.

Marshmello zagrał w duecie z Polakiem! Znają się od dawna >>  

Nowy pracownik Bumble podpisze kontrakt z firmą na rok. Przez 12 miesięcy będzie podróżował m.in. do: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanady. W każdym z tych miejsc będzie umawiał się na spotkania z nowymi ludźmi, a potem musi je zrelacjonować w social mediach i na blogu Bumble, również za pomocą wideo. Warto zaznaczyć, że wszystkie koszty podróży są pokrywane przez pracodawcę.

Michał Szpak dał niesamowity wykon! Ludzie płakali >> 

Kto może dostać pracę w Bumble? Na stanowisko może aplikować każdy kto ukończył 18 lat. Zatrudniona zostanie tylko jedna osoba, która jest mistrzem nie tylko w randkowaniu i nawiązywaniu nowych znajomości, lecz także świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych.

Warto przypomnieć, że na stanowisko „mistrza randek” możecie aplikować do 14 czerwca 2019 roku.

Kto się zgłasza?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj