News

Chada i Popek się znali. Raper boi się, że skończy jak bohater Procederu?

Chada i Popek się znali. Raper boi się, że skończy jak bohater Procederu?

Fot. Instagram.com/popek_oficjalnie/tomaszchada

Pewnie większość z fanów Chady nie wie, że artysta znał się z Popkiem. Niedawno lider Gangu Albanii udzielił wywiadu, w którym wspominał bohatera filmu Proceder. Popek boi się, że skończy jak on?

Proceder: recenzja filmu >> 

Popek o znajomości z Chadą

15 listopada na ekrany kin trafił film Proceder, który opowiada historię rapera Tomasza Chady. Reżyserem produkcji jest Michał Węgrzyn.

Na oficjalnej premierze filmu Proceder pojawił się Popek, którego możemy usłyszeć na kawałku Zawsze Ponad Maximum Tomasza Chady. W wywiadzie Popek wspomniał o znajomości z raperem.

Nasze drogi życiowe przecięły się raz, gdzieś tam w trasie koncertowej. To było jeszcze za czasów, kiedy byliśmy dzieciakami. Później nie widzieliśmy się, a ja wyprowadziłem się do Anglii. (…) Przyszedłem tutaj po to, aby złożyć hołd temu chłopakowi. Obejrzeć jego kawałek historii – powiedział w rozmowie z Faktem.

Proceder: piosenki z filmu o Chadzie >> 

Na koniec Popek zasugerował, że boi się, że podzieli los tragicznie zmarłego Chady:

Mam nadzieję, że ludzie zaczną się zastanawiać nad swoim życiem troszeczkę, może na tym przykładzie, na błędach Chady, żeby nie skakać w ogień gdzieś tam z samym sobą. Ale to był nie pierwszy taki przypadek i nie ostatni będzie. Ja sobie źle nie życzę, ale też mam diabły za uszami, które proszą mnie o to, żebym zrobił sobie krzywdę. Także jeden wielki emocjonalny rollercoaster.

Jak zmarł Chada, bohater filmu Proceder? >> 

Chada – śmierć

Tomasz Chada zmarł w 2018 roku. 14 marca raper wyskoczył z okna 3. piętra. Z urazem kręgosłupa został przewieziony na oddział ortopedyczny szpitala w Mysłowicach. 18 marca Chada, z powodu agresywnego zachowania, został przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Rybniku, gdzie zmarł na izbie przyjęć mimo podjętej reanimacji.

Do dzisiaj nie wiadomo oficjalnie dlaczego Chada skoczył z 3. piętra ani co bezpośrednio spowodowało jego śmierć w rybnickim szpitalu psychiatrycznym. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poznajcie nowego członka rodziny?

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elegant

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Simply Popek

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???#chada #proceder #preorder #steprecords #sox

Post udostępniony przez Tomasz Chada (@tomaszchada)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj