News

Proceder: piosenki z filmu o Chadzie

Proceder: piosenki z filmu o Chadzie

Fot. YouTube.com/Step Records

Proceder, film o Tomaszu Chadzie, niedawno trafił do kin. Mamy dla Was listę piosenek, które znalazły się na soundtracku do produkcji!

Kraina Lodu 2 - ta piosenka to hit. Co jeszcze trzeba wiedzieć o filmie? >> 

Proceder – o czym jest film?

Od 15 listopada w kinach możemy oglądać film biograficzny Proceder, którego reżyserem jest Michał Węgrzyn. Proceder to historia rapera Tomasza Chady, który kiedyś był związany z grupą Molesta Ewenement. Tytuł filmu wziął się od debiutanckiej płyty rapera. Krążek Proceder pojawił się w czerwcu 2009 roku.

Tomasz Chada zmarł w 2018 roku. 14 marca raper wyskoczył z okna. Muzyk z urazem kręgosłupa został przewieziony na oddział ortopedyczny szpitala w Mysłowicach. 4 dni później Chada został przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Rybniku, gdzie zmarł na izbie przyjęć w trakcie badań. Raper został pochowany 27 marca 2018 roku w Józefowie pod Warszawą.

MISFIT: piosenki z filmu [SOUNDTRACK] >>

O czym jest film Proceder? To „poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania” – czytamy na portalu Filmweb.

W filmie Proceder w roli Tomasza Chady występuje Piotr Witkowski. 30-letniego aktora możecie znać m.in. z takich filmów i seriali jak Diablo. Wyścig o Wszystko, Ślad, 1983 czy Kamerdyner. Oprócz Witkowskiego w produkcji o polskim raperze występują m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Jan Frycz i Anna Matysiak.

Proceder - recenzja filmu >> 

Proceder – piosenki z filmu

Na krążku Proceder: Żyj aż do bólu (Muzyka z filmu) znalazło się aż 36 utworów Chady. Płyta ukazała się nakładem wytwórni Step Records.

(…) Na albumie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste „the best of Chada”. Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z wcześniejszych etapów jego kariery – podkreśla Step Records.

Dodatkowo w związku z premierą filmu Proceder oraz albumów Chada: Jesteś Legendą i Proceder: Żyj aż do bólu (Muzyka z filmu), wydawnictwo zaprezentowało niepublikowany singiel rapera – Zwykły Facet.

Lady Gaga zagra w kolejnym filmie! Co już wiemy? >> 

Proceder: Żyj aż do bólu – lista piosenek

Kartki i Myśli – Chada

Jest Nas Dwóch – Chada, Pezet

Fundament – Chada, Heavy Mental

Nie Jestem Wzorem Świętości – Chada

Żyć Aż Do Bólu – Chada

Proceder – Chada, Mafatih, AK47

Ślepa Uliczka – Chada

Na Tych Osiedlach – Chada

Manewry Miłosne – Chada, Bezczel, Z.B.U.K.U

Chada Puszcza w Miasto Solo – Chada

Kiedy Jak Nie Dziś – Chada

Mój Własny Porządek – Chada, Z.B.U.K.U

Tego Nie Da Się Naprawić – Chada, Hades, Z.B.U.K.U

Od Apelu Do Apelu – Chada

Dranie Tak Mają – Chada, Hukos, Sitek, B.R.O

Niesiemy Prawdę – Chada, Hukos, Sitek, Pezet, PIH, Donguralesko, Jarecki

Na Tych Osiedlach 2 – Chada

Dla Mojej Ferajny – Chada, Ero

Styl Najświeższego Sortu – Chada

Obrachunek Moralny – Chada, Ten Typ Mes

Nie Zatrzyma Mnie Nikt – Chada, Rytmus

Na Głębokiej Wodzie – Chada

Nie Zabieraj Mnie Stąd – Chada, Kinga Kielich

Osiedle Samobójców – Chada

Ulica Ściany Płaczu – Chada Mafatih

Rap Najlepszej Marki – Chada, Małolat

Raport z Rejonu – Chada

Szukajcie Aż Znajdziecie – Chada

Pod Koniec – Chada, Helena

Ukryty Anioł – Chada

Innego Życia Nie Znam – Chada

Z Potrzeby Serca – Chada

Najlepszy Towar – Chada

Brat Bratu Bratem – Chada, Bezczel, Z.B.U.K.U

Pomyślności – Chada

Żyć Aż Do Bólu –  Bezczel Remix – Chada, Bezczel

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pisze tego posta chyba po raz dziesiąty - bo nie ma słów którymi umiałabym wyrazi to co czuje. Moją radość, wdzięczność i moc energii jaka towarzyszy mi po premierze najważniejszego dla mnie filmu PROCEDERA Kurcze, zwykłe DZIĘKUJE to milion razy za mało ? Kochana ekipo i każdy pionie - uwielbiam was i uważam że stworzyliśmy coś niesamowitego: filmową rodzinę. Wszystko to dzięki i dla Tomka (i właśnie zaczynam ryczeć ze wzruszenia więc nie rozpisuje się dłużej) @tomaszchada Uwielbiam was wszystkich! DZIĘKUJE A wy kochani IDZCIE DO KIN!!! ❤️ . . . @heathcliff_janusz_iwanowski_ @jolaowczarczyk Michał Węgrzyn @wojciechwegrzyn_dop @malgorzatakozuchowska_ @piotr_witkowski_ @rxprodukcja @agnieszka.wiedlocha.official @antek_pawlicki @by_catnel @amaradecka @globalstudio.film @steprecords #proceder #film #steprecords #tomaszchada #chada #hiphop #idzciedokina #nafilm

Post udostępniony przez Anna Matysiak (@aniaelizamatysiak)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.