News

Chłopak do zdjęć na Instagramie do wynajęcia! Oto Emanuele

Chłopak do zdjęć na Instagramie do wynajęcia! Oto Emanuele

Fot. Pixabay.com

Chłopak do zdjęć na Instagramie jest do wynajęcia! Poznajcie Emanuele’a. Chcielibyście, żeby zrobił Wam jakieś fotki? ;-) 

Zao: ta aplikacja przeniesie Cię do teledysku >> 

Serwis Airbnb postanowił rozszerzyć swoją ofertę. Za jego pośrednictwem możecie wynająć nie tylko najlepsze mieszkanie, lecz także… „wycieczkę z instagramowym chłopakiem”! O co chodzi?

Dość niezwykłe ogłoszenie zamieścił na stronie Airbnb Włoch Emanuele, który na stałe mieszka w Rzymie. Chłopak zawodowo zajmuje się social mediami, więc doskonale wie jak powinna wyglądać idealna fotka na Instagram. Znajdzie idealne miejsce na zdjęcia, podpowie jak zapozować, zrobi fotkę, a przy okazji oprowadzi po najciekawszych zakątkach Rzymu. Na spotkanie Emanuele zabierze swój sprzęt – Nikona D810, ale równie dobrze może zrobić zdjęcia aparatem swojego gościa lub iPhone’m.

Zabiorę Cię na pieszą wycieczkę, podczas której pokażę Ci moje ulubione ulice, miejsca i zakątki, które leżą w samym sercu Rzymu. Niektóre z nich będą znane turystom, inne będą dla nich ukrytymi klejnotami. (…) – czytamy w ofercie.

Harry Potter ZAKAZANY w szkole! >> 

Co ciekawe, w czasie dwugodzinnego spaceru każdy kto wynajmie Emanuele’a, będzie mógł z nim pójść na kawę, lody lub zjeść lokalne przekąski w jednej z jego ulubionych knajpek. Dodajmy, że w czasie jednej wędrówki można odwiedzić maksymalnie 3 miejsca.

Emanuele wcale nie musi być wynajmowany przez jedną osobę. Z jego usług w jednym terminie mogą skorzystać maksymalnie 4 osoby. Warunek jest tylko jeden – muszą mieć ukończone 18 lat.

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Co o niej wiemy? >> 

Kim jest Emanuele? „Chłopak do zdjęć na Instagramie” jest psychologiem i podróżnikiem, a z siostrą Benedette pracuje jako menadżer ds. mediów społecznościowych. W ogłoszeniu na Airbnb Emanuele pisze, że „dzięki wędrówkom po Wiecznym Mieście odkrył kilka ukrytych klejnotów miasta”.

Ile trzeba zapłacić za spacer po Rzymie z Emanuelem? Cena za 2-godziny wynosi 354 złote za osobę.

Pojedziecie z nim na wycieczkę?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj