News

Chłopak Karoliny Pisarek w Polsce! [DUŻO ZDJĘĆ]

Chłopak Karoliny Pisarek w Polsce! [DUŻO ZDJĘĆ]

Fot. Instagram.com/dandanmatsunaga

Chłopak Karoliny Pisarek przyjechał do Polski! Wspólne romantyczne chwile para uwiecznia na Instagramie. Miło się na nich patrzy!

Chłopak Karoliny Pisarek w Polsce

Karolina Pisarek rozpoczęła karierę w modelingu dzięki udziałowi w programie Top Model. Chociaż nie wygrała finału, świetnie radzi sobie w branży. To właśnie podczas jednej z kampanii reklamowych, w 2017 roku, modelka poznała swojego obecnego chłopaka – Daniela Kenji Matsunagę.  Media podają, że para widuje się regularnie, co więcej, doszło już nawet do oficjalnego poznania rodzin.

Niedawno Daniel Kenji Matsunaga ponownie odwiedził swoją ukochaną w Polsce. Z InstaStory Karoliny wiemy, że to ona wybierała się do chłopaka, ale ostatecznie Daniel zrobił jej niespodziankę i przyjechał do naszego kraju 19 lutego. Para wybrała się razem m.in. na spacer do parku, gdzie zrobiła sobie wspólne selfie. Zarówno Karolina jak i Daniel publikują filmiki i zdjęcia ze wspólnie spędzonego czasu na swoich instagramowych profilach. Widać, że świetnie się ze sobą bawią!

Karolina Pisarek zakochana! Co wiemy o jej chłopaku? >> 

Daniel Kenji Matsunaga – kto to

Daniel Kenji Matsunaga urodził się w 1988 roku w Brazylii. Pojawił się na okładce filipińskiego wydania magazynu Cosmo Men i od tamtej pory rozpoczęła się jego kariera w modelingu. W 2017 roku Matsunaga został pierwszym mężczyzną-ambasadorem marki Avon na Filipinach. W 2019 roku zajął natomiast 39. miejsce na liście 100 Najprzystojniejszych Męskich Twarzy Świata.

Niewielu wie, że chłopak Karoliny Pisarek jest również aktorem. Na ekranie debiutował w bardzo popularnym serialu – The Last Prince. Potem pojawił się jeszcze w kilku produkcjach, m.in. Game N Go czy Enchanted.

Polka na liście Najpiękniejszych Twarzy Świata! >> 

Oprócz modelingu i aktorstwa, jego pasją jest piłka nożna. Media informują, że zanim Matsunaga został modelem, rozważał karierę piłkarską w reprezentacji Brazylii.

Pasują do siebie, prawda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inspiracja dla tego zdjęcia była scena z " 50 twarzy Greya" bo czasem czuje ze moje życie to film. Pamietam ten wieczór w którym Cię poznałam @dandanmatsunaga. Jakby to było wczoraj! Spotkanie dwojga ludzi, na drugim końcu świata, którzy pochodzą z różnych kontynentów.. Kto by pomyślał, że to przerodzi się w tak wielka miłość. Od momentu kiedy Cię zobaczyłam, pamiętam Ten piękny uśmiech i cudownie promienne oczy! Dziś.. Gdy wyczekuje do następnego spotkania na końcu świata.. To co przypomina mi o Tobie i wielkiej miłości to Twój zapach. Pamiętam go doskonale od chwili kiedy Cię poznalam @armanibeauty. Od tego czasu tak pachnie dla mnie miłość ?#50twarzymilosci #EmporioArmani #StrongerTogether #InLoveWithYou #StrongerWithYou

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Your love is all I need to feel complete. ❤️ I miss you @dandanmatsunaga ?

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Come back!pls? ❤️??

Post udostępniony przez Daniel Kenji Matsunaga (@dandanmatsunaga)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miss youuuuu❤️❤️❤️ @karolina_pisarek

Post udostępniony przez Daniel Kenji Matsunaga (@dandanmatsunaga)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Missing you here ❤️ @karolina_pisarek

Post udostępniony przez Daniel Kenji Matsunaga (@dandanmatsunaga)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just for us ❤️ @karolina_pisarek Thank you @travelbookph for making it happen.

Post udostępniony przez Daniel Kenji Matsunaga (@dandanmatsunaga)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last few minutes in boracay ???? Just so good to be back....❤️????????

Post udostępniony przez Daniel Kenji Matsunaga (@dandanmatsunaga)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.