placeholder
News

Mały chłopiec wbiegł na murawę po zdjęcie z Ronaldo. Ojcu powiedział, że idzie do WC

placeholder

W sobotę 22 czerwca 2024 roku na EURO 2024 reprezentacja Portugalii zmierzyła się z Turcją. Portugalia odniosła zwycięstwo w meczu Grupy F, wygrywając aż 3:0. Gole dla Portugalii zdobyli Bernardo Silva, Bruno Fernandes oraz Samet Akaydin, który strzelił samobójczą bramkę. Mimo że Cristiano Ronaldo nie wpisał się na listę strzelców, to właśnie on stał się głównym bohaterem medialnych doniesień.

Policja ruszyła na ratunek Lewandowskiemu. Co się stało na dworcu w Hanowerze? >>

Wybryk młodego fana Ronaldo w trakcie meczu z Turcją

Podczas drugiej połowy spotkania na stadionie w Dortmundzie, młody fan Cristiano Ronaldo wbiegł na murawę, wywołując aplauz publiczności. Ojciec chłopca nie przewidywał takiego obrotu spraw. Zorientował się, gdy już było za późno, a jego syn niezauważony nawet przez ochronę, podbiegł do swojego idola, aby spełnić marzenie o wspólnym zdjęciu. Incydent sprawił duży uśmiech na twarzy Rolando, który zgodził się na "selfie" z fanem. Mecz został na chwilę przerwany, a chłopiec został zatrzymany dopiero przy linii bocznej przez ochronę. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na wideo, które błyskawicznie stało się viralem.

"Mały kibic wbiegł na boisko w Dortmundzie i dotarł do Cristiano Ronaldo. Zdążył zrobić zdjęcie, wymanewrował ochronę i o mało co nie wrócił na trybuny. Owację zebrał porządną! " — napisał Jakub Pobożniak z TVP Sport na platformie X. Do wpisu dołączył nagranie, na którym widać, jak chłopiec robi sobie zdjęcie z CR7, a potem ucieka przed ochroną.