Reklama
placeholder
News

Członek znanego boysbandu nie żyje. Miał koronawirusa

Członek znanego boysbandu nie żyje. Miał koronawirusa

Fot. Instagram.com/christrousdaleofficial

Reklama
Reklama
placeholder

Członek znanego boysbandu nie żyje. Jakiś czas temu zdiagnozowano u niego koronawirusa. Wokalista zmarł w wieku 34 lat.

Przyczyny śmierci aktora ze Zmierzchu i jego partnerki ujawnione. Dlaczego zmarł Gregory Tyree Boyce? >> 

Chris Trousdale nie żyje

2 czerwca 2020 roku zmarł Chris Trousdale, który był znany m.in. z występów w boysbandzie Dream Street. Przyczyną śmierci wokalisty były powikłania po zakażeniu koronawirusem SARS-CoV-2. Trousdale odszedł w szpitalu w Burbank w Kalifornii, dziewięć dni przed swoimi 35. urodzinami. Jak informuje m.in. portal People, artysta przebywał w śpiączce farmakologicznej i był podłączony do specjalnej aparatury.

(...) Był światłem dla wielu i będzie bardzo tęsknił za rodziną, przyjaciółmi i fanami z całego świata (...). Jego bliscy proszą o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie (...) - czytamy na Instagramie @christrousdaleofficial. 

Chris Trousdale – The Voice, Dreem Street, piosenki, Disney

Chris Trousdale zdobył popularność dzięki występom w zespole Dreem Street. Grupa została założona w 1999 roku przez Louisa Baldonieri i Briabna Lukowa. Oprócz Chrisa Trousdale'a do zespołu należeli Jesse McCartney, Greg Raposo, Frankie Galasso i Matt Ballinger.

Dreem Streeet wydali dwa albumy studyjne – Dreem Street (2001) i The Biggest Fan (2002) – oraz kilka singli, m.in. Sugar Rush i With All My Heart. Boysband rozpadł się w 2002 roku, prawdopodobnie przez konflikt między rodzicami członków zespołu a jego menadżerami.

W 2002 roku pojawił się film The Biggest Fan z udziałem członków boysbandu Dreem Street. Główną rolę w produkcji grał właśnie Chris Trousdale. 

Znany youtuber zginął w wypadku. Niedługo przed śmiercią opublikował film >> 

Chris Trousdale zaczynał karierę jako ośmiolatek. Na Brodwayu występował m.in. w produkcji Nędznicy. Niedługo później przeniósł się do Nowego Jorku i dołączył do dziecięcego zespołu The Brodway Kids, z którą występował m.in. w Pięknej i Bestii czy Czarnoksiężniku z Oz.

Chris Trousdale był też aktorem. Jako Justin Starr wystąpił w serialu Disneya – Taniec Rządzi. Widzowie mogli go oglądać także w produkcjach LucyferAustin i Ally i Dni Naszego Życia.

Jakiś czas temu wokalista wziął udział w Przesłuchaniach w Ciemno do amerykańskiej edycji The Voice. Zaśpiewał piosenkę Glad You Came The Wanted. Nie udało mu się przejść dalej. Pod koniec sierpnia 2019 roku pojawił się klip do piosenki Summer Chrisa Trousdale’a.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama