Reklama
placeholder
News

Polskie Mexico – Cleo, Cardi B, Lexy i Mini Majk w jednym klipie?

Polskie Mexico – Cleo, Cardi B, Lexy i Mini Majk w jednym klipie?

Fot. Instagram.com/cleo_don

Reklama
Reklama
placeholder

Nadchodzi premiera nowej piosenki Cleo. W klipie do Polskie Mexico zobaczymy m.in. Cardi B, Lexy Chaplin i Mini Majka? Na fanów czeka sporo niespodzianek!

Dawid Kwiatkowski w nowej piosence PROSTE. Zobaczcie filmowy klip >>

Cleo – Polskie Mexico. Kto wystąpi?

Teledysk do najnowszego singla Cleo pojawi się w sieci 23 lipca. Polskie Mexico znajdzie się na albumie vinyLOVA, który ukaże się we wrześniu 2021 roku. Płyta jest kontynuacją krążka superNOVA (2020).

Artystka zapowiedziała, że razem ze swoim słowiańskim kartelem nieźle namiesza w Ameryce Południowej! ;-) W Polskim Mexico fani mają usłyszeć i zobaczyć wiele ciekawych osób z „całego świata”.

Kto wystąpi w klipie Cleo? Jakiś czas temu piosenkarka opublikowała fotkę z pierwszym gościem. Zdjęcie zostało zablurowane, ale internauci są pewni, że chodzi o Lexy Chaplin.

Lexy!

100% Lexy!

Aaaaa, Lexy! Nie mogę się doczekać kawałka – komentowali. 

Kacper Blonsky – ZEW to nowa piosenka autora Eluwiny >> 

13 lipca na YouTube znalazł się trailer teledysku do Polskie Mexico, w którym Cleo zdradziła trochę więcej. W wideo występuje Mini Majk z Ekipy Friza i wciela się w rolę... Donatana.

W zapowiedzi usłyszycie nawiązanie do posta Cleo, który ostatnio wzbudził sporo emocji. Przypomnijmy, że wokalistka skomentowała zdjęcie Donatana i Friza. Karol Wiśniewski wręczał producentowi karton banknotów z wizerunkiem Cleo. Takie same „pieniądze” wykorzystano w jej nowym teledysku. 

Ojj, DON, szkoda że nie znalazłeś dla mnie czasu na wyprodukowanie kawałka, o który proszę Cię od ponad pół roku. Dałabym Ci jeszcze więcej banknotów z moja podobizną. Byłeś taki zajęty, że wszędzie wysyłałeś swojego "niedożywionego" sobowtóra, ciekawe czy wiedzą że prawdziwego Donatana mogli nie widzieć ani razu – napisała piosenkarka.

Cleo dogryza Donatanowi za współpracę z Ekipą? 'Szkoda, że nie znalazłeś dla mnie czasu' >> 

Cleo – Cardi B w teledysku Polskie Mexico?

To nie koniec niespodzianek. Niedługo później Cleo zdradziła, że w kawałku Polskie Mexico gościnnie pojawi się… Cardi B. Tak naprawdę nie chodzi jednak o amerykańską gwiazdę, a o Lalunę UNIQUE, która wcieli się w rolę znanej raperki. Laluna UNIQUE jest jedną z bohaterek programu Królowe Życia.

Czekacie na Polskie Mexico

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama