News

Cleo krytykowana za podróżowanie CleoLotem. 'Taylor Swift lubi to'

Cleo krytykowana za podróżowanie CleoLotem. 'Taylor Swift lubi to'

fot. Instagram.com/cleo_don

Cleo podróżuje prywatnym samolotem. Na wokalistkę spadła fala krytyki. Internauci porównują ją do Taylor Swift.

Selena Gomez w kostiumie kąpielowym promuje ciałopozytywność. 'Prawdziwe brzuchy wracają' >> 

Cleo skrytykowana za prywatny samolot

Jakiś czas temu Cleo wrzuciła na swój profil zdjęcie, do którego zapozowała na tle prywatnego samolotu, który nazwała CleoLotem. Z wpisu wynika, że właśnie takim środkiem transportu piosenkarka podróżuje na miejsca przynajmniej części zaplanowanych występów.

Pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Internauci, często ironizując, zwracają uwagę, że poruszając się samolotem, Cleo przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska.

Zjadła rekina i pokazała to na TikToku. Policja zajęła się sprawą >>

Taylor Swift lubi to.

Ze śladem węglowym.

Dzięki, że jeszcze bardziej przyczyniasz się do zanieczyszczenia środowiska i szkodzisz nam wszystkim.

Cóż za świadomość ekologiczna…

Naprawdę musisz latać?

Polska Taylor Swift się znalazła – pisali.

Tamara Gonzalez Perea sprzedaje czaszki 'na raka' za setki złotych. Są też bębny >> 

Skąd porównania do Taylor Swift? Niedawno było głośno o piosenkarce za sprawą danych profilu Celeb Jets, z których wynika, że w tym roku korzystała z prywatnego odrzutowca już 170 razy. Agencja zrównoważonego rozwoju Yard miała wyliczyć, że samolot gwiazdy wyemitował 8293,54 ton CO2. Najkrótsza podróż miała trwać niecałe 40 minut. Mówiło się, że Taylor Swift została uznana za „największą trucicielkę roku”.

Przedstawiciel Taylor Swift odniósł się do tych zarzutów i tłumaczył, że odrzutowiec piosenkarki jest regularnie wypożyczany innym osobom, a „przypisywanie jej większości lub wszystkich tych podróży jest rażącym błędem”.

[AKTUALIZACJA, 5.08.2022,17.00] 

Cleo odniosła się do sprawy na Facebooku. Niżej publikujemy całość wpisu, zachowaliśmy pisownię oryginalną. 

Kochani!

W mediach pojawiły się nieprawdziwe informacje że zupełnie bez powodu podróżuje prywatnym samolotem na małe odległości. Pragnę poinformować że:

1) Nigdy nie wybieram samolotu jeśli nie muszę pokonać minimum kilkuset kilometrów w ciągu kilku godzin między koncertami. Podawanie informacji że latam wszędzie wedle mojej rozpiski koncertowej jest bzdurą. Na codzień podróżuje busem koncertowym który jest dużo wygodniejszym i tańszym sposobem transportu.

2) Samolot którym zdarza mi się latać to nie odrzutowiec tylko lekki samolot śmigłowy który spala na godzinę lotu ok. 14 litrów benzyny i pokonuje w tym czasie 200km, przeliczając na spalanie "samochodowe" będzie to 7,0 l/100km. Myślę że jest to dobry wskaznik 

3) Ekologia jest dla mnie bardzo ważna i dbam o nią na miarę moich możliwości. Nie róbmy "polowania na czarownice" używając Ekologii do innych celów niż świadoma dbałość o naszą planetę. Emitujmy zatem z umiarem nasze osądy i oceny innych, a świat będzie zdrowszy – czytamy. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.