News

Tamara Gonzalez Perea sprzedaje czaszki 'na raka' za setki złotych. Są też bębny

Tamara Gonzalez Perea sprzedaje czaszki 'na raka' za setki złotych. Są też bębny

fot. Instagram.com/tamaragonzalezperea

Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macadamian Girl, jakiś czas temu zamknęła blog o modzie oraz zapowiadała, że fani będą mogli razem z nią odkrywać tajniki świadomości i techniki rozwoju osobistego.

32-latka wzięła udział w programie telewizyjnym, gdzie grała na bębnie. Błyskawicznie o występie i działalności byłej blogerki modowej zrobiło się bardzo głośno. 

Demi Lovato wróciła do kobiecych zaimków. 'Czuję się bardziej kobieco' >>

Tamara Gonzalez Perea w Sprawie dla Reportera przedstawiła się jako terapeutka ustawień systemowych, praktyk totalnej biologii, soul coach i terapeutka uzdrawiania dźwiękiem. W studio nie tylko zagrała na bębnie, lecz także zaprezentowała kryształową czaszkę, które można dostać w jej sklepie. 

Tamara Gonzalez Perea – sklep. Sprzedaje czaszki, bębny i kadzidła

Tamara Gonzalez Perea prowadzi sklep, w którym znajdziemy m.in. kimona, szale tybetańskie, kadzidła, czaszki, bębny i kuripe, które służą do samoaplikacji świętej tabaki używanej przez szamanów z regionu Amazonii.

Kryształowe czaszki ze sklepu Tamary Gonzalez Perey mają być ręcznie rzeźbione, wpływać na ciało i umysł mocą minerału, z którego zostały wykonane. Na przykład ta z zielonego kamienia yunnan, za około 850 złotych, miałaby zapobiegać występowaniu nowotworów. Najtańsze to wydatek około 200 złotych.

Adam Stachowiak chce przyjąć chrzest jako 24-latek. Ale nie jest łatwo >>

Z kolei szamańskie bębny zostały wycenione na 1,959, 99-3,859,99 złotych.

W popularnym serwisie sprzedażowym można znaleźć produkty bardzo podobne do tych, które ma w ofercie sklepu Tamara Gonzalez Perea. Ich cena to kilkadziesiąt złotych. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.