Reklama
placeholder
News

TEDE dołącza do Clout MMA. Niespodziewana współpraca?

TEDE dołącza do Clout MMA. Niespodziewana współpraca?

fot. Instagram: @cloutmma / @tedef

Reklama
Reklama
placeholder

Gala Clout MMA 4, która odbędzie się w sobotę 9 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi, zapowiada się naprawdę ciekawie. Na ostatniej konferencji w roli prowadzącego pojawił się Tede. Okazuje się, że to dopiero początek współpracy rapera z federacją.

Tede jakiś czas temu miał okazję sprawdzić się w roli reportera na gali Fame MMA 20. Wygląda na to, że raper świetnie odnalazł się w świecie freak-fightów i postanowił dołączyć do konkurencyjnej federacji. W poniedziałek 19 lutego odbyła się konferencja Clout MMA 4, na której Tede pojawił się niespodziewanie. Raper poprowadził panel, na którym pojawili się Zbuku i Major SPZ. Raperzy już niebawem zmierzą się ze sobą w oktagonie. Ich pojedynek nie jest jedyną wyczekiwaną walką. O wygraną ponownie zawalczy Marianna Schreiber, która po wygranej z Moniką Laskowska zmierzy się z... Gohą Magical. Przypominamy, że pojedynek ten był zaskoczeniem nie tylko dla fanów freak-fightów, ale też samej Schreiber, która była przekonana, że zawalczy z synem Gohy, Danielem. Poza tym na gali Clout MMA 4 widzowie zobaczą między innymi pojedynki Lexy Chaplin z Linkimaster i Marcina Najmana z Jackiem Murańskim.

Clout MMA 4 - data już ogłoszona. Lexy zawalczy z Linkimaster >>

Clout MMA: Tede dołączył do federacji. Tak został przywitany

Wygląda na to, że - podobnie jak po samych walkach - po występie Tedego na Clout MMA 4 również można spodziewać się wszystkiego. Kiedy Mateusz Kaniowski przedstawił rapera na konferencji słowami: ''Tede dołączył do rodziny Clout i jeszcze nieraz się te drogi przetną'', raper od razu odpowiedział, że w przyszłości nie ma zamiaru walczyć w oktagonie:

Bijatyka to nie dla mnie.

Clout MMA: Daniel Magical odpowiada Mariannie Schreiber. Wyzwał jej… męża >>

Organizatorzy zapewnili w mediach społecznościowych, że fani rapera mimo to nie rozczarują się jego występem na nadchodzącej gali Clout MMA. Oto jak przywitali go w swojej rodzinie:

TEDE! WITAMY W RODZINIE CLOUT MMA 🚨Nie sposób wypisać wszystkich dokonań TEDEGO, ale jesteśmy pewni, że nikomu przedstawiać go nie trzeba! To jeden z najlepszych i najpopularniejszych raperów w Polsce. TEDE jest od dziś na pokładzie CLOUT MMA 😎 Co zaprezentuje 9 MARCA na CLOUT MMA 4? Przekonacie się już niedługo! Jedno jest pewne – nie rozczarujecie się 🫡

 Jak myślicie, w jakiej roli wystąpi Tede na Clout MMA?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama