Reklama
placeholder
News

Coldplay wydał singiel feelslikeimfallinginlove. Zapowiada ich nowy album

Coldplay wydał singiel feelslikeimfallinginlove. Zapowiada ich nowy album

fot. Frank Schwichtenberg / Creative Commons

Reklama
Reklama
placeholder

Fani Coldplay mają powód do radości – już po koniec 2024 roku dostaniemy 10. album studyjny tej grupy. Ostatni krążek Music of the Spheres wydany był w 2021 roku, od tamtej pory Coldplay nie rozpieszczało nas nowymi singlami, muzycy skupieni byli raczej na koncertowaniu. Właśnie premierę miał nowy singiel, który promuje nadchodzący album.

Dawid Podsiadło i sanah na okładkach Vogue'a. Zostali gwiazdami wakacyjnego numeru >>

Nowy singiel Coldplay zapowiada nadchodzącą płytę (w końcu!)

Najnowszy album Coldplay zapowiedziany jest na 4 października 2024 roku – niemal dokładnie 3 lata od ostatniego krążka. Na platformach streamingowych 21 czerwca pojawił się utwór feelslikeimfallinginlove. To pierwsza zapowiedź albumu Moon Music.

Feelslikeimfallinginlove to stare, dobre Coldplay, jakie znamy i uwielbiamy. Ostatnie eksperymenty grupy – single z Chainsmokers, BTS czy Seleną Gomez – były naprawdę ciekawe i z pewnością wielu osobom bardzo przypadły do gustu, jednak niektórzy mogli tęsknić za niepowtarzalnym stylem grupy. 

Billy Ray Cyrus oskarżony o przemoc. Rozwodzi się po zaledwie 7 miesiącach z 30 lat młodszą żoną >>

Najnowszy singiel Colplay ma w sobie coś z kultowego Scientist, ale jednocześnie bardziej nowoczesne dźwięki, przypominające album A Head Full of Dreams z niezapomnianym utworem Hymn for the Weekend z Beyonce. Muzyka wprawia w przyjemne kołysanie, a słowa o zakochiwaniu się będą rezonować z wieloma osobami.

Jeżeli w takim klimacie ma być utrzymany cały album, zapowiada się naprawdę ciekawy krążek. Ostatnimi czasy Coldplay pokazał, że potrafi współpracować z przeróżnymi gatunkami muzycznymi i wykonawcami – czy na Moon Music pojawią się jakieś nietypowe kolaboracje? Pozostaje nam czekać.

Singiel feelslikeimfallinginlove można już usłyszeć na żywo podczas trasy koncertowej Coldplay – w połowie czerwca muzycy zaprezentowali utwór po raz pierwszy podczas koncertu w Budapeszcie.


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama