News

Cole Sprouse i Lili Reinhart oskarżeni o molestowanie seksualne. Są ich oświadczenia

Cole Sprouse i Lili Reinhart oskarżeni o molestowanie seksualne. Są ich oświadczenia

Fot. Instagram.com/coleysprousse

Cole Sprouse i Lili Reinhart oskarżeni o molestowanie seksualne. Są oświadczenia gwiazd serialu Riverdale.

Jacek Szawioła brutalnie pobity. Fryzjer znany z TV pokazał drastyczne filmy >> 

Cole Sprouse i Lili Reinhart oskarżeni o molestowanie

21 czerwca na Twitterze @Victori66680029 pojawiły się wpisy kobiety, która twierdzi, że została wykorzystana seksualnie przez Cole’a Sprouse'a. Do zdarzenia miało dojść w 2013 roku na imprezie na New York University.

(…)Flirtował ze mną (…), długo rozmawialiśmy (...). Pchnął mnie na łóżko, włożył ręce pod moją koszulkę i zaczął dotykać moich piersi. Mówiłam mu wiele razy, żeby przestał, ale nie chciał słuchać. Do tej pory płaczę i duszę się czując alkohol, który był w jego oddechu. Ja mówię „nie”, a on rozpina mi spodnie. Kiedy było po wszystkim, kazał mi odejść. Poszłam do domu, płakałam, wzięłam prysznic. Nigdy nikomu nie powiedziałam, bo kto by mi uwierzył. To bogata gwiazda Disneya – czytamy.

Jak podaje m.in. Daily Mail UK, podobne oskarżenia pojawiły się też pod adresem innych gwiazd Riverdale – Lili Reinhart, KJ Apa i Vanessy Morgan. Później pod postami znalazł się jednak wpis: Widzicie, jak łatwo jest kłamać tak, żeby wszyscy w to uwierzyli?, który miał bronić aktorów.

Cole Sprouse i Lili Reinhart oskarżeni o napaść seksualną. Oświadczenia

Cole Sprouse wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył temu, że kiedykolwiek dopuścił się molestowania seksualnego. Zapowiedział, że w związku z fałszywymi oskarżeniami, zostaną podjęte odpowiednie kroki prawne.

Dzisiaj ja i trzech moich kolegów zostało fałszywie oskarżonych o popełnienie przestępstw seksualnych na anonimowych relacjach na Twitterze. Bardzo poważnie podchodzę do tych oskarżeń i będę współpracować z odpowiednimi służbami, żeby dojść do ich źródła. Fałszywe oskarżenia wyrządzają ogromną krzywdę tym, którzy rzeczywiście są ofiarami molestowania seksualnego. Nigdy nie chciałem nikogo uciszyć. Zachęcam ludzi do tego, żeby sami analizowali te oskarżenia, ponieważ szczegóły opisywanych wydarzeń są nieprawdziwe – napisał 27-latek na Twitterze.

Adam Małysz ma KORONAWIRUSA! Jak się czuje? >>  

Lili Reinhart również skomentowała całą sprawę. 23-latka napisała: 

Zawsze poważnie traktowałam sprawę napaści seksualnych, ale udowodniono, że to konto zostało założone specjalnie po to, żeby tworzyć fałszywe historie na temat mnie i reszty obsady. Nie ma chyba nic bardziej obrzydliwego niż kłamstwo o molestowaniu. Umniejsza to wiarygodności mężczyznom i kobietom, którzy mają w sobie tyle odwagi i walczą o prawdę. Tego rodzaju kłamstwo może zrujnować życie i karierę (…). Chcemy podjąć kroki prawne. Tego rodzaju chore zachowania szkodzą tylko prawdziwym ofiarom (…) – cytuje treść oświadczenia serialowej Betty Cooper portal Daily Mail UK.

W obronie aktorów serialu Riverdale stanęła m.in. ich koleżanka z planu – Madelaine Petsch.

Jako ofiara napaści seksualnej, jestem głęboko zaniepokojona tym, że ktokolwiek może fałszywie oskarżyć kogoś o to. Właśnie dlatego prawdziwe ofiary napaści  nie zawsze traktuje się poważnie. Powinieneś się wstydzić. To jest ohydne (…). Mam nadzieję, że każdy zdaje sobie sprawę z tego jak poważne są to oskarżenia i mam nadzieję, że rozumieją powagę tego, jaką krzywdę wyrządza to ludziom, którzy faktycznie są ofiarami. Odbiera to moc i głos tym, którzy chcą publicznie opowiedzieć o swoich doświadczeniach – cytują wypowiedź 25-latki portale.

Camila Mendes, znana m.in. z roli Veroniki Lodge w Riverdale również wydała oświadczenie, w którym zaznacza, że fałszywe oskarżenia o napaść seksualną pod adresem jej kolegów są „destrukcyjne i obrzydliwe”.

Justin Bieber oskarżony o napaść seksualną. Wydał oświadczenie >> 

Cole Sprouse i Lili Reinhart zostali oskarżeni o molestowanie seksualne niedługo po tym jak w sieci pojawiły się podobne posty na temat Justina Biebera. Mąż Hailey Bieber przedstawił szereg dowodów świadczących o tym, że opisywane zdarzenia są nieprawdziwe. Zapowiedział, że podejmie też odpowiednie kroki prawne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.