News

10-letni syn Cristiano Ronaldo ma kłopoty? Policja prowadzi dochodzenie

10-letni syn Cristiano Ronaldo ma kłopoty? Policja prowadzi dochodzenie

Fot. Instagram.com/cristiano

10-letni syn Cristiano Ronaldo ma kłopoty? Policja prowadzi dochodzenie w jego sprawie. Dlaczego?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz ZARĘCZYLI SIĘ! Kim jest przyszła synowa Davida i Victorii? >> 

W tej chwili najstarszy syn Cristiano Ronaldo spędza rodzinne wakacje na Maderze. Niedawno dziennik The Sun poinformował, że Cristiano Ronaldo Junior może mieć kłopoty. A wszystko przez filmik, który jakiś czas temu pojawił się w internecie.

Babcia syna Cristiano Ronaldo, Dolores Aveiro, opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym 10-letni chłopiec prowadzi skuter wodny. Wideo szybko zostało usunięte, jednak, jak podaje The Sun, szef policji Guerreiro Cardoso potwierdził w rozmowie z dziennikiem Expresso, że trwa już śledztwo w tej sprawie. Dochodzenie ma ustalić m.in. do kogo należy skuter i  czy „trzeba zapłacić grzywnę”.

The Sun przypomina, że do korzystania ze skuterów wodnych potrzebna jest licencja, którą mogą posiadać wyłącznie osoby pełnoletnie. Podaje się, że zgodnie z portugalskim prawem, kary za korzystanie ze skuterów wodnych bez uprawnień wynoszą 268-2688 funtów. Z kolei „grupy lub firmy prywatne mogą zostać ukarane grzywną w wysokości do 10 750 funtów”.

Piłkarz trafiony przez piorun na treningu. Dramatyczne wideo >> 

Dziennik informuje, że osoba lub osoby dorosłe, które są odpowiedzialne za Cristiano Juniora, zostaną zobowiązane do zapłacenia grzywny, jeśli policja wykaże, że doszło do jakichkolwiek wykroczeń.

Przypomnijmy, że oprócz Cristiano Juniora, Cristiano Ronaldo ma jeszcze troje dzieci - bliżnięta - Mateo i Evę Marię oraz Alanę Martinę. Matką Alany Martiny jest modelka Georgina Rodriguez. Tożsamość matki trójki starszych dzieci Ronaldo nie jest znana. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Parabéns amigo Agostinho. 🎂🥂

Post udostępniony przez Maria Dolores (@doloresaveiroofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Approved ? 🤔

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enjoying this beautiful sunset 😃👌🏻🌅 #torino

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.