News

Piłkarz trafiony przez piorun na treningu. Dramatyczne wideo

Piłkarz trafiony przez piorun na treningu. Dramatyczne wideo

Fot. Pixabay.com

Piłkarz trafiony przez piorun na treningu. Dramatyczne wideo znalazło się w internecie. Zawodnik trafił do szpitala i przebywa w śpiączce.

Gwiazda Disneya nie żyje. Sebastian Athie miał 24 lata >> 

Iwan Zaborowski uderzony piorunem

Piłkarz Iwan Zaborowski, został trafiony piorunem. Sport.pl informuje, że do zdarzenia doszło w sobotę 4 lipca 2020 roku w czasie treningu młodzieżowego zespołu rosyjskiego klubu Znamia Truda Oriechowo-Zujewo.

Podczas ćwiczeń prawie wszyscy zawodnicy znajdowali się przy linii bocznej boiska. Tylko Iwan Zaborowski był w okolicach pola karnego, skąd zamierzał oddać strzał. Jedna z kamer zainstalowanych na stadionie zarejestrowała, jak w pewnym momencie 16-letni bramkarz zostaje uderzony przez piorun. Na wideo widać błysk, a po chwili pojawia się dym.

Ennio Morricone nie żyje. Znana jest przyczyna jego śmierci >>  

Serwis actualidad.rt.com poinformował, że Iwan Zaborowski trafił na oddział intensywnej terapii. Nastolatek doznał poważnych oparzeń ciała i przebywa w śpiączce. Podaje się jednak, że jego stan jest stabilny. Życiu 16-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Było lekkie zachmurzenie, ale nie padało i nie wiało. Gdyby faktycznie zanosiło się na burzę, trener zabrałby piłkarzy do hali - cytuje wypowiedź dyrektora drużyny, Igora Majorowa, sport.tvp.pl. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.