Reklama
placeholder
News

Cud w Parczewie: liść z drzewa z 'objawieniem' do kupienia w sieci za spore pieniądze

Cud w Parczewie: liść z drzewa z 'objawieniem' do kupienia w sieci za spore pieniądze

fot. youtube: TV Dębowa Kłoda / zrzut ekranu www.allegrolokalnie.pl

Reklama
Reklama
placeholder

Cud w Parczewie miał miejsce w środę 17 maja 2023 roku. Mieszkańcy Parczewa w województwie lubelskim dostrzegli tego dnia podobiznę Matki Boskiej na pniu jednego z drzew przy ulicy Spółdzielczej 8. Jeden z odwiedzających postanowił wystawić liść z drzewa na sprzedaż. 

Kraków z częściową prohibicją. W tych godzinach alkoholu nie kupisz >>

Pod drzewem w Parczewie zbierają się tłumy ludzi, a spora część odwiedzających przychodzi na miejsce, aby się pomodlić. Niektóre osoby są przekonane, że zjawisko naprawdę jest objawieniem Matki Boskiej i nazywają je cudem. Odwiedzający twierdzą, że na pniu drzewa wyraźnie widać aureolę i twarz. 

Fan Taylor Swift sprzedaje... soczewki, w których widział jej koncert. Cena powala >>

Jeden z internautów, który miał okazję odwiedzić drzewo z 'objawieniem' w Parczewie, zabrał ze sobą liść i wystawił go na aukcję za 6 złotych. Jego cena wzrosła do 60 złotych. Autor ogłoszenia zapewnił w opisie, że liść naprawdę pochodzi z drzewa w Parczewie: 

Wystawiam na licytację świeży, prawdziwy i zapakowany w lokalną gazetę liść ze świętego drzewa w Parczewie. Liść jest świadkiem rzeczy przedziwnych. Jedyny w swoim rodzaju, ma wartość magiczną. Całość kwoty zostanie przekazana na rzecz stowarzyszenia wspierającego psychiatrię dziecięcą na Lubelszczyźnie. TO NIE FEJK! Oferta jest autentyczna, tak, jak liść. Pieniądze można wpłacać do 26 maja, a cena wywoławcza to 6 złotych.

Cud w Parczewie - wizerunek Matki Boskiej na drzewie [WIDEO]

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama