Reklama
placeholder
News

Fan Taylor Swift sprzedaje... soczewki, w których widział jej koncert. Cena powala

Fan Taylor Swift sprzedaje... soczewki, w których widział jej koncert. Cena powala

fot. youtube.com/@TaylorSwift / fot. zrzut ekranu www.depop.com

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Swift jest jedną z najpopularniejszych współczesnych wokalistek, a jej fandom to ewenement. Najbardziej oddani „Swifties” zrobią wszystko, żeby znaleźć się w pobliżu swojej idolki, dotknąć jakiejś jej osobistej rzeczy, uzyskać autograf… Jeden z fanów poszedł o krok dalej.

Taylor Swift przerwała koncert i stanęła w obronie fanki. Nagranie obiegło sieć >>

Soczewki, które „widziały” The Eras Tour

Na portalu Depop pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Ktoś postanowił sprzedać używane soczewki kontaktowe, w których oglądał na żywo koncert Taylor Swift w ramach The Eras Tour. Wspomniana trasa stała się głośna, zanim na dobre ruszyła, ze względu na rekordowe zainteresowanie biletami, które doprowadziło do awarii platformy Ticketmaster.

Taylor Swift skrytykowana za scenę w teledysku. Usunęła ją >>

Bilety na The Eras Tour można było kupić do kilkudziesięciu do 899 dolarów amerykańskich. Posiadanie pieniędzy na zakup to jedno, ale możliwość faktycznego kupienia biletów to drugie — chętnych było więcej niż wejściówek. Wiele fanów Tay Tay musiało obejść się smakiem.

Soczewki z koncertu Taylor Swift — cena 

Być może właśnie fakt, że wiele spośród Swifties nie będzie miało szansy zobaczyć Taylor na żywo, spowodował, że sprzedawca wspomnianych soczewek zaproponował za nie… 10 000 dolarów amerykańskich! Oczywiście należy to odbierać jako żart, zresztą ogłoszenie po jakimś czasie zniknęło.

Kupilibyście? 

zrzut ekranu www.depop.com

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama