News

Syn Zenka Martyniuka w Hot16Challenge. Rapuje o areszcie i nominował... tatę

Syn Zenka Martyniuka w Hot16Challenge. Rapuje o areszcie i nominował... tatę

Fot. YouTube.com/Muzyczne Perełki

Syn Zenka Martyniuka nagrał własne Hot16Challenge. Daniel Martyniuk rapuje m.in. o areszcie. Do wyzwania nominował… tatę.

Krzysztof Krawczyk w Hot16Challenge! Wyznaje miłość pielęgniarkom >> 

Daniel Martyniuk – Hot16Challenge

Daniel Martyniuk dołączył do Hot16Challenge! Syn Zenka Martyniuka podjął wyzwanie rzucone przez Łobuzów i stworzył swoją „gorącą szesnastkę”. Na początku 30-latek pozdrowił wszystkich ludzi z Polski, swojego ojca, mamę, żonę i córeczkę.

Daniel Martyniuk w Hot16Challenge, pod pseudonimem Lil Xen, rapuje o nakazie noszenia maseczek i o tym, że chce, żeby „rząd zniósł restrykcje i ograniczenia”. Wspomina też o pobycie w areszcie. Przypomnijmy, że syn Zenka Martyniuka trafił tam w kwietniu po tym jak łamał zasady kwarantanny. Ponadto prowadził samochód bez prawa jazdy.

Dodam, że pewnego piątku feralnego zawinęli mnie do aresztu śledczego. Doznałem tam cudownego oświecenia. Coś w stylu muzycznego olśnienia. Zobaczyłem tam, jaki świat jest piękny, w szczególności bez szmalu w kieszeni – rapuje Martyniuk.

Daniel Martyniuk nominował do Hot16Challenge2 kolejne osoby – Sławomira Świerzyńskiego z zespołu Bayer Full, Johna McInerneya z grupy Bad Boys Blue i swojego tatę – Zenona Martyniuka.

Syn Zenka Martyniuka aresztowany! Kilkukrotnie łamał kwarantannę >> 

Hot16Challenge – zasady

Przypomnijmy, że Hot16Challenge  to wyzwanie, które polega na nagraniu przynajmniej szesnastowersowego utworu i nominowaniu do tego kolejnych osób. Wyznaczono na to 72 godziny.

W 2020 roku Hot16Challenge2 towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem. Zebrana kwota w całości trafi do pracowników służby zdrowia.

W Hot16Challenge2 wzięło udział już mnóstwo polskich gwiazd, m.in.: Taconafide, Bedoes, Mata, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Margaret, Andrzej Seweryn, Gimper, Friz, Wersow, Kasia Nosowska, Michał Szpak, Cleo, Sylwia Lipka, Dawid Kwiatkowski,  Roksana Węgiel, Maryla Rodowicz, Adam Bodnar, Andrzej Duda, Sylwia Przybysz, Julia Wieniawa, Sobota, Kamil Bednarek, Baron i Krzysztof Krawczyk.

Myślicie, że Zenek Martyniuk przyjmie wyzwanie od syna? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego wieczoru!⭐️#zenekmartyniuk #zenek #przeztweoczyzielone #akcent

Post udostępniony przez Zenon Martyniuk (@zenon_martyniuk_fanpage)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj