News

Danny Ferreri i Ola Ciupa rozstali się! Nagrali o tym film

Danny Ferreri i Ola Ciupa rozstali się! Nagrali o tym film

Fot. Instagram.com/danny.ferreri

Danny Ferreri i Ola Ciupa rozstali się? Wszystko wskazuje na to, że youtuber i prezenterka nie są już parą.

Viki Gabor rusza w trasę z zagraniczną gwiazdą po UK! >> 

Danny Ferrari i Ola Ciupa – związek

W lutym 2019 roku Ola Ciupa wrzuciła na Instagram zdjęcie, którym potwierdziła, że spotyka się ze znanym youtuberem – Dannym Ferreri. Właśnie zimą para spędzała romantyczne chwile w Zakopanem. Jakiś czas później wyjechali na wspólny urlop do gorącego Zanzibaru.

Jak Danny Ferreri i Ola Ciupa się poznali? Okazało się, że youtuber i prezenterka są sąsiadami, bo spotkali się przy… wyjeździe z garażu. ;-) Coś zaiskrzyło i zostali parą. 

Ola Ciupa, Danny Ferreri i Hellfield w piosence DYNAMIT! >> 

Danny Ferreri i Ola Ciupa wrzucali na Instagram wspólne zdjęcia i filmiki. Ciupa często pojawiała się też na kanale na YouTube swojego chłopaka. Latem para, wspólnie z producentem, wokalistą i raperem Hellfieldem, wypuściła kawałek Dynamit. Ciupa i Ferreri nie tylko wystąpili w klipie do piosenki, lecz także go wyreżyserowali. W jednym z wywiadów DJ Slavic zdradziła nawet, że zwrotka, którą śpiewa Danny opowiada o ich związku:

(…) Jego zwrotka jest o nas i naszym związku, oczywiście z przymrużeniem oka, ale w jego stylu, czyli na wesoło. Chłopak, który pomaga spełniać marzenia to prawdziwy skarb (…) – powiedziała.

Dodajmy, że Danny'ego Ferreri i Olę Ciupę łączy też... pies. Ich pupil - Bambino Ferreri - ma nawet konto na Instagramie (@bambinoferreri)! 

Światełko do Nieba znika z placu Defilad! Gdzie finał WOŚP 2020? >> 

Danny Ferreri i Ola Ciupa zerwali?

Od dłuższego czasu Danny i Ola nie wrzucają wspólnych zdjęć ani filmików do internetu. Z profilu celebrytki zniknęło też dużo wspólnych zdjęć. Czujni fani to zauważyli i zaczęli podejrzewać, że ich związek to przeszłość.

Niedawno Danny Ferreri i Ola Ciupa wyjechali w egzotyczną podróż, w czasie której kręcili kolejny teledysk. Z InstaStory wynikało, że nie spędzają tam razem czasu. Brakowało też wspólnych nagrań i oznaczeń. Na swoje profilach udostępniali tylko wspólne zdjęcia z całą ekipą. 

Blok z basenami na balkonach. Chcielibyście tu mieszkać? >> 

Do tej pory para nie komentowała plotek na temat swojego związku. Jednak jakiś czas temu Ola Ciupa nagrała InstaStory, w którym odpowiadała na pytania obserwatorów. Jeden z nich zapytał „dlaczego nie jest już z Dannym”.

Kochani, wszystko wyjaśnimy w filmie na YT 8 listopada. Poczekajcie, a warto – odpowiedziała Ola.

Przypomnijmy, że 8 listopada odbędzie się premiera drugiego klipu z udziałem Oli i Danny'ego. 

[AKTUALIZACJA, 8 listopada, 17.00] 

Zgodnie z obietnicą 8 listopada w internecie pojawił się wspólny filmik Oli Ciupy i Danny'ego Ferreri. W klipie Wakacje z Ex Ola i Danny zrywają ze sobą, a potem wyjeżdżają na wakacje w to samo miejsce. ;-) Spotykają się i w gorących okolicznościach przyrody postanawiają, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Niestety w czasie lotu do Polski para znowu ze sobą zrywa. 

Jak tylko wylądujemy w Warszawie, to odchodzę i nie chcę Cię więcej widzieć! - mówi Ola.

Co odpowiada Danny? Nie, to ja odchodzę! Na końcu para pojawia się razem i dziękuje widzom za obejrzenie ich wspólnego filmu. :-) 

Czy Ola Ciupa i Danny Ferreri naprawdę się rozstali? Wbrew zapewnieniom Oli, filmik niczego nie wyjaśnił... Fani też nie wiedzą co tak naprawdę jest między nią a o 5 lat młodszym Ferrerim. 

[AKTUALIZACJA 13.11.2019 15:00]

Danny Ferrieri i Ola Ciupa zdecydowali się jednak bezpośrednio odnieść do pytań fanów o status ich związku. Ola opublikowała na swoim InstaStory obszerne wytłumaczenie, z którego można wywnioskować, że powodem rozstania z Dannym był natłok pracy i brak czasu.

Danny Ferreri udostępnił na swoim profilu zdjęcie z byłą dziewczyną.

Czas zamknąć pewien rozdział w moim życiu. Wielu z Was zastanawiało się czy nadal jesteśmy razem. Nie odpowiadaliśmy na te pytania, bo sami do niedawna myśleliśmy, że uda nam się to wszystko poukładać. Dziękuje Oli za ten wspólnie spędzony czas, podczas którego jak w każdym związku były wzloty i upadki. Życzymy sobie powodzenia i pozostajemy w dobrych relacjach. Ten post zniknie po 24h - napisał Danny Ferreri.

Lubiliście ich jako parę?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja rodzinka???

Post udostępniony przez Bambino Ferreri (@bambinoferreri)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z rodzicami w górach! ⛰ Lubicie góry?

Post udostępniony przez Bambino Ferreri (@bambinoferreri)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto chce pocztówkę z Omanu zostawia ❤️ i komentarz! ?? START! ?

Post udostępniony przez Danny Ferreri (@danny.ferreri)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best place, with my best @ola_ciupa ? #couplegoals #summer #nature #oman #love @salalahrotana

Post udostępniony przez Danny Ferreri (@danny.ferreri)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto zgadnie co się szykuje? ?

Post udostępniony przez Danny Ferreri (@danny.ferreri)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrawiamy z Zanzibaru??‍♂️??‍♀️?

Post udostępniony przez Dj SLAVIC???‍♀️? (@ola_ciupa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Dj SLAVIC???‍♀️? (@ola_ciupa)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj