Reklama
placeholder
News

Daria Zawiałow i Rubens ROZSTALI SIĘ. Muzyk potwierdził krążące od dawna plotki

Daria Zawiałow i Rubens ROZSTALI SIĘ. Muzyk potwierdził krążące od dawna plotki

fot. Instagram: @rubens / @zavialovd

Reklama
Reklama
placeholder

Daria Zawiałow i Rubens nie są już razem. Muzyk opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis, w którym ogłosił, że jest singlem. 

Daria Zawiałow i Piotr ''Rubens'' Rubik potwierdzili swój związek w 2022 roku. Wokalistka znana z utworów takich jak FIFI HOLLYWOOD czy Złamane serce jest OK wcześniej ogłosiła w jednym z komentarzy pod postem na Instagramie, że rozstała się ze swoim mężem, Tomaszem Kaczmarkiem. Para zaczęła spotykać się w 2016 roku po tym, jak poznali się na planie muzycznego show. Daria Zawiałow i Rubens, który jest autorem tekstów, gitarzystą i wokalistą, również poznali się w pracy. Muzyk był jednym z członków jej zespołu. Pierwsze plotki na temat rozstania pary pojawiły się już w sierpniu 2023 roku. Internauci zauważyli wtedy, że Daria Zawiałow i Rubens przestali obserwować swoje profile na Instagramie. Od tamtego czasu przestali też publikować wspólne zdjęcia, którymi wcześniej chętnie się dzielili. Najnowszy wpis Rubensa nie pozostawia wątpliwości co do tego, dlaczego tak właśnie się stało. 

Quebonafide i Natalia Szroeder ROZSTALI SIĘ? To mają być dowody >>

Daria Zawiałow i Rubens nie są już parą 

Wszystko wskazuje na to, że związek Darii Zawiałow i Rubensa to już przeszłość. Przypominamy, że piosenkarka odniosła się do rzekomego rozstania z muzykiem w październiku 2023 roku. W wywiadzie dla Radia Zet stwierdziła, że w ich związku jest ''zdrowo i dobrze''. Z najnowszego wpisu Rubensa, który ten opublikował na swoim profilu na Instagramie, że ten opis jest już nieaktualny. Muzyk podzielił się ze swoimi obserwatorami nowymi zdjęciami, a w jednym z opisów ogłosił, że jest w swojej ''erze szczęśliwego singla'':

Jestem w mojej erze szczęśliwego singla, erze zawsze dumnego taty i erze nagrywania drugiego albumu.

Daria Zawiałow źle wspomina liceum. 'Takie doświadczenie zostaje w głowie' >>

 Daria Zawiałow i Rubens do tej pory nie obserwują się na Instagramie. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama