Reklama
placeholder
News

Quebonafide i Natalia Szroeder ROZSTALI SIĘ? To mają być dowody

Quebonafide i Natalia Szroeder ROZSTALI SIĘ? To mają być dowody

fot. youtube: fragmenty filmów QueQuality / Natalia Szroeder

Reklama
Reklama
placeholder

Quebonafide i Natalia Szroeder potwierdzili swój związek w 2018 roku, a więc są parą już przynajmniej od pięciu lat. Internetowi detektywi dowodzą jednak, że ta relacja może być być przeszłością.

Quebonafide i Natalia Szroeder starają się chronić swoją prywatność i nie dzielą się w mediach społęcznościowych wspólnymi zdjeciami. Para mimo to ma za sobą kilka wspólnych wyjść, podczas których zostali sfotografowani przez fotoreporterów. Wokalistka nie ukrywa w wyiadach, że zależy jej na tym, aby mimo swojej popularności mieć prywatne życie z dala od mediów. W rozmowie z Pudelkiem powiedziała:

Nie czuję potrzeby dzielenia się każdym śniadaniem, każdą minutą spędzoną z osobami bliskimi. Zwłaszcza, jak ma się relacje z osobami, które też są popularne. Ja tego nie lubię podsycać po prostu. Bo wtedy tego życia takiego intymnego, prywatnego, nie ma się w ogóle na co dzień. A ja bardzo bym tego nie chciała.

Quebonafide również stroni od wywiadów na temat swojego prywatnego życia. W ostatnim czasie skupia się głównie na promowaniu swojej marki MISS TI, produkującej produkty inspirowane kuchnią japońską. W maju 2023 roku artysta ogłosił, że kończy swoją karierę muzyczną. Jedną z jego ostatnich piosenek wydanych w 2020 roku była ta pod tytułem JESIEŃ, którą nagrał w duecie z Natalią Szroeder. 

Young Leosia i Kacper Błoński są w związku! Pokazali wspólne zdjęcie >>

Quebonafide ROZSTAŁ SIĘ z Natalią Szroeder?

Choć dotychczas nic nie wskazywało na to, jakoby Quebonafide i Natalia Szroeder mieli się rozstać, na początku grudnia 2023 roku internauci znaleźli na to pewne dowody. Para przez jakiś czas nie śledziła swoich profili na Instagramie. Choć znów się obserwują, fani wciąż podejrzewają, że nie są już razem. Zauważone również zostało to, że na swoich najnowszych zdjęciach Natalia Szroeder nie ma na sobie rzekomego pierścionka zaręczynowego, który jakiś czas temu miała dostać od Quebonafide. Poza tym w jednym z wpisów na swoim profilu na Instagramie artystka stwierdziła, że chciałaby, aby ten rok już się skończył:

Tak uczciłam drugą rocznicę wydania albumu POGŁOS. 🤭(...) Czas nas nie oszczędza. Wdzięczna będę za Was i ten album do końca świata. 🥲 Choć ten rok mógłby już sobie po prostu pójść. Nie przepadam za nim.

Lexy Chaplin nagrała piosenkę dla Marcina Dubiela? Posłuchajcie ‘Poczekam’ >>

Zarówno Quebonafide, jak i Natalia Szroeder nie odnieśli się jeszcze do plotek na temat zakończenia związku. Myślicie, że rzeczywiście się rozstali?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama