Reklama
placeholder
News

Dariusz Tiger Michalczewski coveruje Bezdroża Sylwii Grzeszczak

Dariusz Tiger Michalczewski coveruje Bezdroża Sylwii Grzeszczak

fot. youtube.com/@katarzynazarkesh

Reklama
Reklama
placeholder

Dariusz Tiger Michalczewski jest byłym pięściarzem. Mężczyzna ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi tytuły Mistrza Świata w kategoriach IBF, WBO i WBA. Swoją karierę zakończył w 2005 roku – w sumie odbył 50 walk zawodowych, z czego wygrał 48. To nie był jednak koniec medialnego życia sportowca. Tiger przez ostatnie lata działał charytatywnie, często mogliśmy go oglądać w różnych programach rozrywkowych i sportowych. Tym razem możemy go zobaczyć w zupełnie nowej roli.

Smolasty & Roxie Węgiel - Nie mów, że kochasz. Nowa piosenka, mocne brzmienie! >>

Michalczewski śpiewa piosenkę Sylwii Grzeszczak

W lutym na YouTubie pojawił się cover piosenki Bezdroża Sylwii Grzeszczak. Zaśpiewali w nim Katarzyna Zarkesh i Dariusz Tiger Michalczewski. Chcecie posłuchać, jak pięściarz radzi sobie na wokalu? Klip znajdziecie na końcu artykułu.

Madonna upadła na scenie przez wpadkę tancerza. Jak zareagowała? >>

Tiger już wcześniej miał możliwość pojawienia się w przemyśle muzycznym, jednak na innych zasadach niż teraz. W 1995 roku wystąpił w teledysku Marka Wahlberga – No Mercy, a w 1997 roku wziął udział w nagrywaniu singla Lady Pank – Niedawno. Nie powinno to dziwić, bowiem Dariusz Michalczewski przez 4 lata w szkole podstawowej śpiewał w szkolnym chórze. Później jeszcze w 2012 roku pojawił się w klipie do utworu So Wat U Wonna Do? (DOD feat. Hurragun Crew & Liroy).


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama