Reklama
placeholder
News

Madonna upadła na scenie przez wpadkę tancerza. Jak zareagowała?

Madonna upadła na scenie przez wpadkę tancerza. Jak zareagowała?

fot. instagram.com/madonna/

Reklama
Reklama
placeholder

Madonna upadła na scenę podczas ostatniego koncertu w Seattle. Do sieci trafiło nagranie ze zdarzenia, na którym widać, w jaki sposób gwiazda zareagowała na tę wpadkę.

Madonna została pozwana przez swoich fanów. Dlaczego? >>

Madonna upadła na scenę na koncercie. Co zrobiła potem?

Po sieci krąży nagranie, na którym Madonna niefortunnie upada na scenę podczas śpiewania utworu Open Your Heart. Do incydentu doszło na ostatnim koncercie piosenkarki w ramach trasy The Celebration Tour. Gwiazda znajdowała się wtedy na krześle, które tancerz miał za zadanie przetransportować na drugi koniec konstrukcji. Niestety mężczyzna poślizgnął się i upadł na powierzchnię, a wraz z nim siedząca na "rekwizycie" scenicznym 65-latka.

Jaka była reakcja piosenkarki? Położyła się na brzuchu i śpiewała dalej, jak prawdziwa profesjonalistka. Niedługo potem Madonna wstała i kontynuowała występ wyraźnie rozbawiona całą sytuacją.

Nie jest to pierwsza tego typu wpadka z gwiazdą w roli głównej - piosenkarka znana jest z tego, że bardzo dobrze radzi sobie z kłopotami podczas koncertów. Przykładowo, podczas 35. gali rozdania BRIT Awards w 2015 roku Madonna spadła ze schodów po tym, jak tancerze za mocno pociągnęli pelerynę zapiętą na jej szyi. Po upadku szybko wstała i wróciła na scenę. Trzeba przyznać, że gwiazda ma dużo cierpliwości do swoich współpracowników.

Nagranie z wpadką Madonny możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama